Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Марш свободи минув без бійки.

7 травня, 2007 р.

    Учасники Маршу свободи 05.05.07 зібралися біля станції метро «Хрещатик». Дорогою їх два рази намагалися спровокувати фанати ФК «Динамо».Так, футбольні уболівальники намагалися перекрити дорогу мітингувальникам та викрикували на їх адресу образливі слова. Втім міліція ці провокації припинила.
    
    Потім колона прихильників легалізації легких наркотиків попрямувала з Михайлівської площі до приміщення Міністерства охорони здоров’я.
    
    За інформацією міліції, кількість учасників колони становить 500 осіб.
    
    Мітингувальники вимагають від держави змінити політику щодо легких наркотиків та надавати достовірну інформацію, до яких наслідків призводить вживання алкоголю, а до яких — куріння марихуани.
    
    Потім у мирний мітинг прихильників легалізації легких наркотиків втрутилася міліція. Біля сцени з’явився противник мітингу, після чого учасники мітингу покликали міліцію і зловмиснику скрутили руки та погрузили у міліцейський «воронок».
    Затриманий поводився агресивно. Він намагався вдарити операторів та фотографів.
    
    
    Як стало відомо, це вже третій випадок. Перший затриманий намагався заважати, кричавши в мегафон. Ще двоє провокували сутичку.
    
    
    Прихильники легалізації наркотиків встановили сцену, з якої читають вірші про шкоду трамодолу та інших хімічних препаратів.
    
    Участь у акції беруть і білоруські прихильники легалізації легких наркотиків, а також письменниці і співачка Олена Карпа, яка підтримує ідею свободи та неупередженого ставлення до тих людей, які вживають легкі наркотики.
    Джерело:http://www.obozrevatel.com.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю