Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Починається серія семінарів „Молоді лідери”.

8 травня, 2007 р.

    Громадська організація „Інститут Політичної Освіти” інформує про початок серії семінарів „Молоді лідери”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана (Угорщина, Будапешт).
    
    Інститут Роберта Шумана (надалі RSI) – європейський неурядова організація, яка була створена в 1991 році задля підтримки та становлення демократичних перетворень в країнах Східної, Центральної та Південної Європи, пропагування ідей об’єднаної Європи, розбудови громадянського суспільства в посттоталітарних країнах. Одним з основних пріоритетів своєї діяльності RSI вбачає організацію та проведення освітніх програм для молоді з питань лідерства, партійного менеджменту, організації та проведення виборчих кампаній тощо.
    
    Інститут Політичної Освіти тісно співпрацює з RSI з 1997 року. За цей час 11 українських молодих лідерів за рекомендацією Інституту Політичної Освіти мали змогу брати участь у навчальних програмах RSІ.
    
    Програма „Молоді лідери” включає в себе 3 тижневі семінари, які проходитимуть протягом 2007-2008 року у м. Будапешті. Учасники навчання – молоді лідери 22-30 років, які активно займаються політичним та громадським життям та вільно володіють англійською мовою.
    
    Додаткова інформація (докладний опис програми, форма анкети, резюме та матеріальне забезпечення) про програму „Молоді лідери” міститься в аплікаційних формах RSI.
    
    Інститут Політичної Освіти може надати рекомендаційні листи потенційним учасникам проекту (не більше 5 осіб) „Молоді лідери2007-2008” до RSI.
    
    Для отримання рекомендації від Інституту Політичної Освіти необхідно до 30 травня 2007 року надіслати на електронну адресу t_valkova@yahoo.com з поміткою „навчання в Інституті Роберта Шумана” наступні документи:
    - анкета (за формою RSI);
    - резюме (за формою RSI);
    - домашня робота (тема та інші вимоги зазначені в аплікаційній формі RSI);
    - рекомендаційний лист.
    У випадку позитивного розгляду наданих документів Інститут Політичної Освіти до 4 червня надасть рекомендацію для участі у програмі.
    
    УВАГА!!! Інститут Політичної Освіти не бере на себе зобов’язання по надсиланню документів на участь до Інституту Роберта Шумана.
    
    Учасники мають це робити самостійно. Останній день подання заявок в RSI – 11 червня 2007 року.
    
    За довідками звертатись по телефону в м. Києві (044) 278-55-43, 278-55-16;
    8-097-284-61-83 (Оксана Однорал)
    8-067-447-88-27 (Тетяна Валькова)
    
    Джерело : Інститут Політичної Освіти


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю