Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Починається серія семінарів „Молоді лідери”.

8 травня, 2007 р.

    Громадська організація „Інститут Політичної Освіти” інформує про початок серії семінарів „Молоді лідери”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана (Угорщина, Будапешт).
    
    Інститут Роберта Шумана (надалі RSI) – європейський неурядова організація, яка була створена в 1991 році задля підтримки та становлення демократичних перетворень в країнах Східної, Центральної та Південної Європи, пропагування ідей об’єднаної Європи, розбудови громадянського суспільства в посттоталітарних країнах. Одним з основних пріоритетів своєї діяльності RSI вбачає організацію та проведення освітніх програм для молоді з питань лідерства, партійного менеджменту, організації та проведення виборчих кампаній тощо.
    
    Інститут Політичної Освіти тісно співпрацює з RSI з 1997 року. За цей час 11 українських молодих лідерів за рекомендацією Інституту Політичної Освіти мали змогу брати участь у навчальних програмах RSІ.
    
    Програма „Молоді лідери” включає в себе 3 тижневі семінари, які проходитимуть протягом 2007-2008 року у м. Будапешті. Учасники навчання – молоді лідери 22-30 років, які активно займаються політичним та громадським життям та вільно володіють англійською мовою.
    
    Додаткова інформація (докладний опис програми, форма анкети, резюме та матеріальне забезпечення) про програму „Молоді лідери” міститься в аплікаційних формах RSI.
    
    Інститут Політичної Освіти може надати рекомендаційні листи потенційним учасникам проекту (не більше 5 осіб) „Молоді лідери2007-2008” до RSI.
    
    Для отримання рекомендації від Інституту Політичної Освіти необхідно до 30 травня 2007 року надіслати на електронну адресу t_valkova@yahoo.com з поміткою „навчання в Інституті Роберта Шумана” наступні документи:
    - анкета (за формою RSI);
    - резюме (за формою RSI);
    - домашня робота (тема та інші вимоги зазначені в аплікаційній формі RSI);
    - рекомендаційний лист.
    У випадку позитивного розгляду наданих документів Інститут Політичної Освіти до 4 червня надасть рекомендацію для участі у програмі.
    
    УВАГА!!! Інститут Політичної Освіти не бере на себе зобов’язання по надсиланню документів на участь до Інституту Роберта Шумана.
    
    Учасники мають це робити самостійно. Останній день подання заявок в RSI – 11 червня 2007 року.
    
    За довідками звертатись по телефону в м. Києві (044) 278-55-43, 278-55-16;
    8-097-284-61-83 (Оксана Однорал)
    8-067-447-88-27 (Тетяна Валькова)
    
    Джерело : Інститут Політичної Освіти


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю