Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Ґрантовий конкурс „Партнерство громадських ініціатив ? Німеччина–Польща–Україна/Білорусь”

8 травня, 2007 р.

    Триває термін подання заявок на отримання фінансування в рамках програми німецько-польсько-українсько/білоруської співпраці, яке надається Фондом ім. Роберта Боша, Фондом ім. Стефана Баторія та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ.
    
    Програма „Партнерство громадських ініціатив ? Німеччина–Польща–Україна/Білорусь” орієнтована на громадські організації України, Білорусі, Польщі, Німеччини та Калінінградської області Росії.
    
    Програма має на меті підтримати місцеві та регіональні громадські ініціативи в Україні, Білорусі та Калінінградській області; залучати ці ініціативи до міжнародної польсько-німецької співпраці чи німецьких організацій до польсько-українсько/білоруської неурядової співпраці; посилити взаємне зацікавлення співпрацею та розвивати партнерську співпрацю.
    
    Програма надає фінансування на освітні та громадські проекти, спрямовані на різні соціальні групи на теми європейської інтеграції, охорони навколишнього середовища, прав людини та громадянської свободи, спільної історії, національної культурної спадщини.
    
    Попередні запити разом з партнерськими деклараціями в Україні просимо надсилати до 31 травня 2007 року електронною поштою (у виняткових випадках – традиційною поштою) до офісу Фундації ПАУСІ в Києві на скриньку: pauci@pauci.kiev.ua.
    
    У випадку подання запиту закордонними організаціями, вони надсилаються до Фонду Стефана Баторія на скриньку: pis@batory.org.pl
    
    Детальну інформацію про умови конкурсу та додаткові формуляри ? у додатку та на сайті ПАУСІ
    Реєстрація триває до: 31-05-2007
    Контактна особа в Україні ? Святослав Павлюк, Фундація ПАУСІ (044- 235 – 8410, pauci@pauci.kiev.ua)
    
    
    Джерело : Фундація ПАУСІ


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю