Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Ігор Слісаренко взяв участь у міжнародному форумі, присвяченому проблемам толерантності.

8 травня, 2007 р.

    Ведучий програм «5 каналу» «Час новин» та «Час за Грінвичем» Ігор Слісаренко виступив доповідачем на Міжнародній конференції «Роль засобів масової інформації у розвитку толерантності та взаєморозуміння». Конференція відбулася наприкінці квітня у Баку під егідою Міністерства закордонних справ Азербайджану та за підтримки Організації ісламська конференція (ОІК).
    Форум зібрав представників 11 міжнародних організацій, а також офіційних представників урядів, авторитетних ЗМІ світу, неурядових організацій, відомих спеціалістів у галузі міжрелігійних та міжкультурних зв’язків, учених із 49 держав.
    
    
    
    Як представник одного з найбільших українських медіа, Ігор Слісаренко прочитав доповідь на тему ролі мас-медіа у налагодженні міжнародного діалогу. У ній було відзначено важливу роль засобів масової інформації у просвітницькій діяльності, підвищенні кваліфікації журналістів, уникненні упередженості та руйнування стереотипів у питаннях міжрелігійного діалогу, діалогу цивілізацій.
    
    
    
    Серед інших доповідачів на конференції були заступник Генерального секретаря ЮНЕСКО Могенс Шмідт, німецький дослідник друку Атілла Алпман, консультант генерального секретаря ОІК Уфук Гьокджен, генеральний секретар Молодіжного форуму ОІК Ельшад Іскендеров та інші.
    
    
    
    За повідомленням АзерТАдж, «підбиваючи підсумки конференції, міністр іноземних справ Азербайджану Ельмар Мамедьяров сказав: “Учасники конференції визнали цей захід дуже необхідним та важливим». Він заявив про своє бажання виступити на засіданні Ради міністрів іноземних справ ОІК із пропозицією про регулярне проведення таких конференцій».
    Джерело:Прес-служба «5 каналу»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю