Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська міліція зафіксувала з початку року близько 900 фактів наруги над могилами.

11 травня, 2007 р.

    За словами заступника голови МВС країни Василя Фатхудінова, з початку нинішнього року міліція зафіксувала в Україні 873 факти наруги над могилами. Усього в Україні сьогодні 19,5 тис. меморіальних комплексів і пам'ятників, але охороняється з них тільки 2400, повідомив 10 травня «Інтерфакс».
    В. Фатхудінов нагадав, що 17 лютого в Києві були зруйновані пам'ятники на військовому цвинтарі, 19 лютого в Одесі на пам'ятниках була намальована фашистська свастика. Підозрюваних у здійсненні злочину в Одесі – жителів цього міста – затримали в березні, вони зізналися у вчиненому.
    
    За словами замміністра, напередодні 9 травня вчинено також акт вандалізму в Миколаївській області: 28 пам'ятників були пошкоджені на сільському цвинтарі Миколаївки. Міліція встановила зловмисників – ними виявилися діти 1994 і 1999 р. народження.
    
    В.Фатхудінов висловив жаль, що низка таких злочинів залишається нерозкритою. Зокрема, у Маріуполі на цвинтарі було 667 пошкоджень могил, але хто зробив ці злочини, наразі не встановлено.
    
    Останній такий приклад був у Миколаївській області. Там напередодні свята Перемоги на одному з сільських кладовищ було понівечено 29 поховань. Родичі побачили на могилах рідних зірвані фотокартки, поламані хрести, пошкоджені надгробні плити тощо. Та ще цинічнішим виглядав цей злочин, коли встановили осіб, які підозрюються в причетності до його скоєння. Це діти – 1994-го та 1999-го років народження...
    
    джерело: www.interfax-religion.ru


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю