Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС дослухається до своїх громадян

11 травня, 2007 р.

    10 травня представники громадян 27 країн-членів ЄС зустрілися з очільниками інституцій Європейського Союзу, аби поділитися своїм баченням майбутнього Європи.
    Ініціатива, названа „Консультації з громадянами Європи”, була розпочата в жовтні 2006 року. У лютому-березні 2007 року близько півтори тисячі громадян усіх країн-членів ЄС взяли участь у серії дискусій, націлених на визначенні перспектив розвитку ЄС, якими їх бачать прості європейці.
    9 травня, з нагоди Дня Європи, представники кожної країни ЄС зустрілися у Брюсселі, аби підбити підсумки спільних консультацій.
    10 травня відбулася зустріч громадян ЄС із ключовими представниками європейських інституцій. У зустрічі взяли участь Віце-президент Європейської Комісії, Комісар у справах інституційних відносин та комунікаційної стратегії Марґо Вальстрьом, Віце-президент Європейського Парламенту Жерар Онеста та депутат Європейського Парламенту, колишній заступник голови Європейського Конвенту Жан-Люк Деан.
    У червні відбудеться низка зустрічей представників європейської громадськості із експертами Європейського центру вироблення політики (European Policy Center), що дозволить трансформувати бачення простих європейців у конкретні дії інституцій ЄС.
    Основними темами, які було винесено на обговорення громадян ЄС, стали питання соціально-економічних умов життя, довкілля, енергетики, іміграції та ролі ЄС у світі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю