Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС дослухається до своїх громадян

11 травня, 2007 р.

    10 травня представники громадян 27 країн-членів ЄС зустрілися з очільниками інституцій Європейського Союзу, аби поділитися своїм баченням майбутнього Європи.
    Ініціатива, названа „Консультації з громадянами Європи”, була розпочата в жовтні 2006 року. У лютому-березні 2007 року близько півтори тисячі громадян усіх країн-членів ЄС взяли участь у серії дискусій, націлених на визначенні перспектив розвитку ЄС, якими їх бачать прості європейці.
    9 травня, з нагоди Дня Європи, представники кожної країни ЄС зустрілися у Брюсселі, аби підбити підсумки спільних консультацій.
    10 травня відбулася зустріч громадян ЄС із ключовими представниками європейських інституцій. У зустрічі взяли участь Віце-президент Європейської Комісії, Комісар у справах інституційних відносин та комунікаційної стратегії Марґо Вальстрьом, Віце-президент Європейського Парламенту Жерар Онеста та депутат Європейського Парламенту, колишній заступник голови Європейського Конвенту Жан-Люк Деан.
    У червні відбудеться низка зустрічей представників європейської громадськості із експертами Європейського центру вироблення політики (European Policy Center), що дозволить трансформувати бачення простих європейців у конкретні дії інституцій ЄС.
    Основними темами, які було винесено на обговорення громадян ЄС, стали питання соціально-економічних умов життя, довкілля, енергетики, іміграції та ролі ЄС у світі.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю