Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006.

15 травня, 2007 р.

    18 травня у Києві, в Будинку кіно (синя зала), відбудеться прес-конференція „Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006”.
    
    У програмі:
    1. Резолюція Всеукраїнської наради „Cтан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2006 році”, підписаної учасниками - представниками облдержадміністрацій та близько 100 недержавних організацій.
    2. Адреси передового досвіду впровадження інноваційних соціальних послуг для інвалідів з розумовою відсталістю.
    3. Презентація запиту ВГО «Коаліція» до державного бюджету 2008 р. за програмою 2501120 «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів» на суму 7,4 млн. гривень для виконання програми «Недержавні організації – інвалідам з розумовою відсталістю».
    
    Прес-конференція проводиться за результатами щорічної наради за участі представників міністерств, обласних управлінь соціального захисту населення, навчальних закладів, недержавних організацій, у ході якої відбувається ґрунтовне обговорення стану допомоги інвалідам з розумовою відсталістю (усього в Україні 88 тисяч), розвитку нових закладів для інвалідів вказаної нозології, перспектив інтеграції вказаних інвалідів у громаду.
    
    Додаткова інформація за телефонами : 412- 66 26, + 8(067) 659- 29-36
    Контактні особи – Кравченко Раїса Іванівна, Салівоненко Ольга Володимирівна
    
    Цей захід здійснено за фінансової підтримки з Державного бюджету за програмою „Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів” №2501120, виконання якої координує Міністерство праці та соціальної політики України, а також Європейського Союзу в рамках проекту „Інституційна розбудова Коаліції” за підтримки програми ІВРР - Тасіс. Повну відповідальність за зміст несе ВГО „Коаліція”, ні за яких обставин зміст публікацій не може трактуватися як позиція Уряду України чи Європейського Союзу.
    
    Джерело: Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю