Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Церкви ухвалили декларацію щодо явища гомосексуалізму.

16 травня, 2007 р.

    15 травня під головуванням Української Православної Церкви відбулось чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).
    
    Керівники і повноважні представники конфесій – членів ВРЦіРО обговорили питання щодо стану державно-конфесійних відносин в Україні та заслухали з цього приводу інформацію від представників Секретаріату Президента України, Верховної Ради України та Держкомнацрелігій. У свою чергу запрошенні на засідання представники влади висловили свої думки щодо законодавчого забезпечення діяльності Церков і релігійних організацій та перспектив практичного вирішення актуальних проблем у сфері релігійної свободи України.
    
    За результатами розгляду питань порядку денного засідання Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалила Декларацію «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)» та прийняла рішення про направлення звернення до керівництва Республіки Польща у відношенні підтримки його позиції щодо захисту традиційних сімейних цінностей. Також Рада ухвалила протокольне рішення про підготовку декларації щодо ставлення Церков і релігійних організацій до питання абортів.
    
    У ході засідання Ради керівники і повноважні представники конфесій схвалили і направили звернення до вищого керівництва держави з приводу зустрічі з нагоди 10-річчя діяльності ВРЦіРО. Така ініціатива Ради виникла у зв’язку з існуючою необхідністю проведення постійного і системного державно-конфесійного діалогу задля налагодження співпраці у вирішенні соціальних проблем суспільства та його духовно-морального виховання.
    
    Крім цього, на засіданні Ради було прийнято рішення про створення Робочої групи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з питань реституції колишнього культового майна, до складу якої увійдуть представники Церков і релігійних організацій.
    
    Метою створення зазначеної Робочої групи ВРЦіРО є узагальнення інформації щодо культових споруд, на які претендують Церкви та релігійні організації, розробка пропозицій і змін до законодавства та інших нормативних актів України щодо вдосконалення механізму повернення колишнього культового майна, узгодження позицій конфесій і сприяння у вирішенні конкретних проблем, пов’язаних з процесом реституції, а також взаємодія з органами державної влади та міжвідомчими комісіями з цих питань, зокрема, з Комісією при Кабінеті Міністрів України з питань повернення майна релігійним організаціям.
    Відповідно до Положення про Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій Головуючим на наступне засідання Ради визначено Єпископа Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської – п'ятидесятників Михайла ПАНОЧКА.
    
    Окрім членів ВРЦіРО у засіданні Ради також взяли участь радник Секретаріату Президента України О.САГАН; представники парламентських фракцій: від Блоку Юлії Тимошенко – народний депутат О.БОДНАР та керівник департаменту С.БУГАЙ, від Блоку «Наша Україна» – народний депутат Л.ГРИГОРОВИЧ, від Комуністичної партії України – К.САМОЙЛИК; заступник Голови Державного комітету України у справах національностей і релігій М.НОВИЧЕНКО, директор Інституту релігійної свободи О.ЗАЄЦЬ та інші.
    джерело: civic.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю