Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Церкви ухвалили декларацію щодо явища гомосексуалізму.

16 травня, 2007 р.

    15 травня під головуванням Української Православної Церкви відбулось чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).
    
    Керівники і повноважні представники конфесій – членів ВРЦіРО обговорили питання щодо стану державно-конфесійних відносин в Україні та заслухали з цього приводу інформацію від представників Секретаріату Президента України, Верховної Ради України та Держкомнацрелігій. У свою чергу запрошенні на засідання представники влади висловили свої думки щодо законодавчого забезпечення діяльності Церков і релігійних організацій та перспектив практичного вирішення актуальних проблем у сфері релігійної свободи України.
    
    За результатами розгляду питань порядку денного засідання Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалила Декларацію «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)» та прийняла рішення про направлення звернення до керівництва Республіки Польща у відношенні підтримки його позиції щодо захисту традиційних сімейних цінностей. Також Рада ухвалила протокольне рішення про підготовку декларації щодо ставлення Церков і релігійних організацій до питання абортів.
    
    У ході засідання Ради керівники і повноважні представники конфесій схвалили і направили звернення до вищого керівництва держави з приводу зустрічі з нагоди 10-річчя діяльності ВРЦіРО. Така ініціатива Ради виникла у зв’язку з існуючою необхідністю проведення постійного і системного державно-конфесійного діалогу задля налагодження співпраці у вирішенні соціальних проблем суспільства та його духовно-морального виховання.
    
    Крім цього, на засіданні Ради було прийнято рішення про створення Робочої групи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з питань реституції колишнього культового майна, до складу якої увійдуть представники Церков і релігійних організацій.
    
    Метою створення зазначеної Робочої групи ВРЦіРО є узагальнення інформації щодо культових споруд, на які претендують Церкви та релігійні організації, розробка пропозицій і змін до законодавства та інших нормативних актів України щодо вдосконалення механізму повернення колишнього культового майна, узгодження позицій конфесій і сприяння у вирішенні конкретних проблем, пов’язаних з процесом реституції, а також взаємодія з органами державної влади та міжвідомчими комісіями з цих питань, зокрема, з Комісією при Кабінеті Міністрів України з питань повернення майна релігійним організаціям.
    Відповідно до Положення про Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій Головуючим на наступне засідання Ради визначено Єпископа Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської – п'ятидесятників Михайла ПАНОЧКА.
    
    Окрім членів ВРЦіРО у засіданні Ради також взяли участь радник Секретаріату Президента України О.САГАН; представники парламентських фракцій: від Блоку Юлії Тимошенко – народний депутат О.БОДНАР та керівник департаменту С.БУГАЙ, від Блоку «Наша Україна» – народний депутат Л.ГРИГОРОВИЧ, від Комуністичної партії України – К.САМОЙЛИК; заступник Голови Державного комітету України у справах національностей і релігій М.НОВИЧЕНКО, директор Інституту релігійної свободи О.ЗАЄЦЬ та інші.
    джерело: civic.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю