Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Благодійність в Україні – шлях до європейських стандартів.

16 травня, 2007 р.

    22 травня в Києві відбудеться конференція Українського Форуму Грантодавців „Благодійність в Україні – шлях до європейських стандартів”.
    
    В конференції візьмуть участь керівники провідних українських приватних фундацій, міжнародних фондів які працюють в Україні, представники українського бізнесу, які розвивають успішні програми корпоративної благодійності, представники органів влади.
    
    Учасники конференції обговорять питання взаємодії між фундаціями, відкритості і прозорості в роботі, покращення правового регулювання, взаємодію з державними органами. Виступаючі презентують результати останніх досліджень громадської думки з питань ставлення до роботи благодійників та вибору пріоритетів для благодійних проектів.
    
    Український Форум Грантодавців – асоціація українських благодійних організацій, яка з 2005 року розвиває в Україні різні форми благодійництва та підтримує зв’язки українських фондів із світовими мережами благодійних організацій. Детальніше про роботу УФГ можна прочитати на сайті www.donorsforum.org.ua.
    
    Конференція пройде 22 травня з 10.00 до 14.00 в готельному комплексі „Київська Русь” за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 4, зал „F”. Реєстрація учасників з 9.30. Акредитація представників ЗМІ за тел. 8-050-310-13-64 чи електронною поштою tamila@donorsforum.org.ua Таміла Радченко.
    Автор : Таміла Радченко, менеджер УФГ
    Джерело:Український Форум Грантодавців


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю