Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Благодійність в Україні – шлях до європейських стандартів.

16 травня, 2007 р.

    22 травня в Києві відбудеться конференція Українського Форуму Грантодавців „Благодійність в Україні – шлях до європейських стандартів”.
    
    В конференції візьмуть участь керівники провідних українських приватних фундацій, міжнародних фондів які працюють в Україні, представники українського бізнесу, які розвивають успішні програми корпоративної благодійності, представники органів влади.
    
    Учасники конференції обговорять питання взаємодії між фундаціями, відкритості і прозорості в роботі, покращення правового регулювання, взаємодію з державними органами. Виступаючі презентують результати останніх досліджень громадської думки з питань ставлення до роботи благодійників та вибору пріоритетів для благодійних проектів.
    
    Український Форум Грантодавців – асоціація українських благодійних організацій, яка з 2005 року розвиває в Україні різні форми благодійництва та підтримує зв’язки українських фондів із світовими мережами благодійних організацій. Детальніше про роботу УФГ можна прочитати на сайті www.donorsforum.org.ua.
    
    Конференція пройде 22 травня з 10.00 до 14.00 в готельному комплексі „Київська Русь” за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 4, зал „F”. Реєстрація учасників з 9.30. Акредитація представників ЗМІ за тел. 8-050-310-13-64 чи електронною поштою tamila@donorsforum.org.ua Таміла Радченко.
    Автор : Таміла Радченко, менеджер УФГ
    Джерело:Український Форум Грантодавців


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю