Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Круглий стіл „Відкриваємо очі”.

17 травня, 2007 р.

    Асоціація молодих науковців „ILYSA” за підтримки Ради Європи 4 червня проведе круглий стіл у рамках проекту „Відкриваємо очі”.
    
    Зацікавлені громадські організації можуть узяти участь в обговоренні актуальних питань щодо прав жінок та поділитись досвідом боротьби із насильством у сім’ї.
    
    Мета проекту „Відкриваємо очі” – підвищити рівень обізнаності серед населення щодо прав жінок та надати інформаційну підтримку з питання, як запобігти насиллю над молодими жінками у побутовій і сімейній сферах.
    
    У рамках проекту ILYSA організовала 3-денний семінар-тренінг, який пройшов 2-4 березня в Американських Радах з Міжнародної Освіти, Київ, Україна. Протягом цього освітнього семінару провідні юристи та психологи охарактеризували проблему насилля над жінками та визначили шляхи до її розв’язання. У семінарі-тренінгу узяли участь 25 молодих жінок віком 18-30 років, які представляли різноманітні громадські та молодіжні організації з усієї України. Отримавши нові знання під час заходу, учасниці поділилися набутими навичками із членами своїх організацій по поверненню додому.
    
    
    Джерело : ILYSA


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю