Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Круглий стіл „Відкриваємо очі”.

17 травня, 2007 р.

    Асоціація молодих науковців „ILYSA” за підтримки Ради Європи 4 червня проведе круглий стіл у рамках проекту „Відкриваємо очі”.
    
    Зацікавлені громадські організації можуть узяти участь в обговоренні актуальних питань щодо прав жінок та поділитись досвідом боротьби із насильством у сім’ї.
    
    Мета проекту „Відкриваємо очі” – підвищити рівень обізнаності серед населення щодо прав жінок та надати інформаційну підтримку з питання, як запобігти насиллю над молодими жінками у побутовій і сімейній сферах.
    
    У рамках проекту ILYSA організовала 3-денний семінар-тренінг, який пройшов 2-4 березня в Американських Радах з Міжнародної Освіти, Київ, Україна. Протягом цього освітнього семінару провідні юристи та психологи охарактеризували проблему насилля над жінками та визначили шляхи до її розв’язання. У семінарі-тренінгу узяли участь 25 молодих жінок віком 18-30 років, які представляли різноманітні громадські та молодіжні організації з усієї України. Отримавши нові знання під час заходу, учасниці поділилися набутими навичками із членами своїх організацій по поверненню додому.
    
    
    Джерело : ILYSA


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю