Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Певним поступом до Європи

17 травня, 2007 р.

    З 10 по 12 травня 2007 року в м. Варшава проходив українсько – польсько – німецький Форум. Мета трьохсторонньої зустрічі – обговорення можливостей співпраці у сфері розвитку місцевого самоврядування, захисту прав людини, політичної освіти та вирішення екологічним проблем.
    
    Чернігівщина не осталась осторонь. Олександр Підгорний, представник Чернігівського Центру Прав Людини, та Дрозд Наталія, представник Центру „Доброчин” були запрошені на міжнародний Форум і приймали активну участь у напрацюванні ідей по вирішенню спільних проблем.
    Загалом, механізми та інструменти впливу чи співпраці з владою, які застосовують НДО у своїй повсякденній практиці, мають багато спільного. Мова йшла про те, що відмінність існує лише в ступені їх застосування.
    Більшість організацій, учасниць Форуму, вже мали достатній досвід двостороннього закордонного партнерського співробітництва і тому чітко окреслили як переваги, так і виклики трьохсторонньої співпраці. Безумовно, партнерство трьох сторін може більше дати в плані обміну знаннями, досвідом, але і планувати його потрібно дуже уважно.
    Посол Німеччини в Польщі зазначив, що подібні проекти є дуже цікавими з точки зору обміну інформацією і можуть принести чимало користі всім сторонам. В майбутньому вони планують підтримувати такі ініціативи.
    На жаль, як зазначали представники інших країн, через два роки Польща увійде до Шенгенської зони і виїзд українців стане дуже проблематичним – почнуть діяти нові умови видачі віз. Так що користуйтеся нагодою поки „відкриті” кордони.
    
    Наталія Дрозд
    Центр "Доброчин"
    м. Чернігів, тел./факс (0462) 67-71-81
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю