Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українські підприємці задоволені результатами проекту TACIS IBPP

18 травня, 2007 р.

    *** 21 травня 2007 року з 14.30 до 18.00 в приміщенні Київської торгово-промислової палати (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55; 8 поверх, конференц-зал) відбудеться заключна конференція проекту "Партнерство Київської та Ліонської торгово-промислових палат " в рамках Програми Тасіс Європейського Союзу з партнерства в інституційному розвитку (TACIS- IBPP).
    Зазначений проект спрямований на створення партнерства й зміцнення співробітництва між Торгово-промисловими палатами м. Києва й м. Ліона для поліпшення економічного розвитку середнього й малого бізнесу України та Франції за рахунок підвищення рівня професійної підготовки персоналу й обміну кращими практичними напрацюваннями у сфері міжнародних відносин. Всього у заходах проекту (бізнес місії, навчальні сесії) прийняло участь більш ніж 340 підприємців.
    Метою конференції є представлення результатів проекту, обмін досвідом співпраці між українськими та іноземними торгово-промисловими палатами в рамках програми Європейського Союзу TACIS IBPP.
    Основні теми для обговорення:
    ° Досвід діяльності інституціональних партнерів в рамках програми TACIS IBPP.
    ° Представлення проектів, впроваджених Київською ТПП та Житомирською ТПП спільно з Ліонською ТПП (Франція) та Гревенською ТПП (Греція). Передумови та цілі співробітництва. Результати та аналіз співпраці.
    Конференція проводиться за участю Представництва Європейської Комісії в Україні та Ліонської торгово-промислової палати, представників регіональних ТПП. Участь у цій конференції надасть виняткові можливості для учасників у започаткуванні контактів з відповідними партнерами для роботи в майбутньому.
    Додаткова інформація:
    Керівник Навчального центру КТПП
    Феофанова Ірина Василівна
    Т.(044) 235-82-96
    E mail - feofanova@kiev-chamber.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю