Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Баронеса Кеннеді виступить з промовою про права жінок

9 березня, 2004 р.

    Глава Британської Ради баронеса Хелена Кеннеді в Міжнародний жіночий день виступить у Лондоні з мовою про права жінок у сучасному світі.
    Виступ буде присвячено проблемі прав жінок з погляду того, чи реально вони мають рівні права з чоловіками або це більше риторичні заяви. У ході виступу баронеса Кеннеді розгляне положення жінок у Великобританії й інших країнах світу. Хелена Кеннеді, що завершує цього року п'ятирічний термін перебування на посаді глави Британської Ради, є членом Палати лордів британського парламенту і визнаним у Великобританії юристом в області прав людини.
    
    Тим часом, у переддень жіночого свята британська компанія вивчення міжнародного бізнесу провела дослідження для з'ясування частки жінок на керівних посадах у компаніях різних країн. Дослідники опитали біля семи тисяч представників бізнесу з 26 країн світу. З'ясувалося, що усередині З'єднаного Королівства найбільш висока частка жінок у керівництві компаній нараховується в Шотландії. Ппредставительницы прекрасної статі представлені серед керівників 21% компаній цієї частини королівства, в Англії й Уельсу вони працюють у менеджменті 18% фірм, а в Північній Ірландії - 16%. Лідером же по числу жінок на керівних посадах визнана Росія. Жінки займають керівні посади в 89% комерційних організацій цієї країни. Слідом за Росією йдуть Філіппіни, де керівника-жінки трудяться в 85% компаній. Біля трьох чвертей усіх фірм США, Мексики і ПАР мають у своєму керівному складі жінок. В інших країнах, особливо в Європі, керівництво комерційних компаній "фемінізоване" у набагато меншому ступені.
    Джерело: РІА "Новини"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій