Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україні залишилося виконати 5 зобов‘язань перед Радою Європи.

22 травня, 2007 р.

    Переважну частину з зобов'язань України перед Радою Європи на даний час виконано. У стадії виконання залишилося 5 зобов’язань України.
    
    Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович членам виїзного засідання Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з політичних питань. Засідання відбувається в Києві 21-22 травня.
    
    Міністр юстиції наголосив, що попри розбіжності у внутрішньополітичних питаннях, всі політичні сили в Україні мають єдність щодо питань євроінтеграції та виконання зобов‘язань, взятих Україною перед Радою Європи.
    
    Олександр Лавринович повідомив, що на стадії виконання знаходяться зобов‘язання щодо прийняття рамкового документу про правову та судову реформи; розробка нового Кримінально-процесуального кодексу; змінення ролі та функцій Генеральної прокуратури; передача Міністерству юстиції пенітенціарної системи; захист статусу правничої професії відповідним законом та заснування професійної асоціації адвокатів.
    
    Міністр юстиції повідомив, що з п‘яти зобов‘язань, які не виконані, лише зобов‘язання щодо змінення ролі та функцій Генеральної прокуратури буде „дещо відтермінованим”, оскільки поки що не існує єдності у шляхах вирішення цього питання.
    
    Щодо інших питань, наголосив Міністр юстиції, Україна „в скорому часі зможе відзвітувати перед Радою Європи про виконання взятих зобов‘язань”.
    
    Важливою умовою для цього Олександр Лавринович назвав подолання політичної кризи та забезпечення безперешкодної роботи Верховної Ради.
    
    *** Під час вступу до Ради Європи 9 листопада 1995 року Україна взяла на себе низку зобов’язань, внесених до Висновку Парламентської Асамблеї Ради Європи № 190 (1995).
    Джерело:УГСПЛ.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю