Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україна та ЄС планують вдвічі розширити спільний План дій у сфері юстиції, свобод та безпеки.

24 травня, 2007 р.

    Україна та Європейський Союз планують майже вдвічі розширити План дій у сфері юстиції, свобод та безпеки.
    
    Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, сьогодні у м.Брюссель (Бельгія) розпочався другий раунд переговорного процесу між Україною та ЄС щодо Плану дій у сфері юстиції, свобод та безпеки в рамках укладення нового базового договору між Україною та Європейським Союзом.
    
    Передбачається, що оновлений План дій Україна-ЄС у сфері юстиції, свобод та безпеки міститиме близька 100 цілей та передбачатиме понад 200 спільних заходів. Для порівняння, попередній План дій, ухвалений у 2002 році, містив 42 цілі та 134 спільні заходи.
    
    План дій включатиме в себе співробітництво у сферах міграції, притулку, управління кордонами. Серед актуальних питань – перспективи запровадження спільного безвізового режиму поїздок громадян. Крім того, План дій міститиме заходи у сферах боротьби з відмиванням грошей, з наркотиками, з фінансуванням тероризму та з корупцією й організованою злочинністю.
    
    Олександр Лавринович зазначив, що План дій у сфері юстиції являтиме собою одну з найважливіших складових нового базового договору між Україною та Європейським союзом. Передбачається, що у рамках нової посиленої угоди сторони мають досягти більш високого рівня правового співробітництва. Це, за словами Міністра, є важливим з огляду на те, що останнім часом в рамках ЄС було ухвалено низку актів, спрямованих на поглиблення правового співробітництва між державами-членами.
    Джерело:УГСПЛ.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю