Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна та ЄС планують вдвічі розширити спільний План дій у сфері юстиції, свобод та безпеки.

24 травня, 2007 р.

    Україна та Європейський Союз планують майже вдвічі розширити План дій у сфері юстиції, свобод та безпеки.
    
    Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, сьогодні у м.Брюссель (Бельгія) розпочався другий раунд переговорного процесу між Україною та ЄС щодо Плану дій у сфері юстиції, свобод та безпеки в рамках укладення нового базового договору між Україною та Європейським Союзом.
    
    Передбачається, що оновлений План дій Україна-ЄС у сфері юстиції, свобод та безпеки міститиме близька 100 цілей та передбачатиме понад 200 спільних заходів. Для порівняння, попередній План дій, ухвалений у 2002 році, містив 42 цілі та 134 спільні заходи.
    
    План дій включатиме в себе співробітництво у сферах міграції, притулку, управління кордонами. Серед актуальних питань – перспективи запровадження спільного безвізового режиму поїздок громадян. Крім того, План дій міститиме заходи у сферах боротьби з відмиванням грошей, з наркотиками, з фінансуванням тероризму та з корупцією й організованою злочинністю.
    
    Олександр Лавринович зазначив, що План дій у сфері юстиції являтиме собою одну з найважливіших складових нового базового договору між Україною та Європейським союзом. Передбачається, що у рамках нової посиленої угоди сторони мають досягти більш високого рівня правового співробітництва. Це, за словами Міністра, є важливим з огляду на те, що останнім часом в рамках ЄС було ухвалено низку актів, спрямованих на поглиблення правового співробітництва між державами-членами.
    Джерело:УГСПЛ.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю