Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні.

24 травня, 2007 р.

    17-18 травня 2007 року у м. Львові проходив семінар «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Семінар відбувався в рамках проекту Регіонального благодійного фонду «Резонанс» «Статус біженця в судовій практиці України», що реалізується з вересня 2006 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є сприяння впровадженню міжнародних стандартів прав людини з дотримання прав біженців та шукачів притулку.
    Учасниками семінару стали судді, адвокати та юристи НУО з 6 регіонів України. В ході семінару було розглянуто та обговорено практичні аспекти процедури отримання статусу біженця і принципу невислання відповідно до міжнародного права та законодавства України. Другий блок семінару було присвячено аналізові практики Європейського суду з прав людини та національних судів у справах за участю біженців та шукачів притулку. Заняття в рамках семінару проводили українські експерти Тетяна Мазур, Дмитро Гройсман, Андрій Гнида. Від БО Фундація соціально-правового захисту населення «Чинність закону» у роботі семінару взяла участь Ксенія Проконова, юрист організації.
    За результатами семінару та попередньої аналітичної роботи в червні 2007 року в рамках даного проекту вийде друком посібник «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Інформацію про можливість отримання посібника можна буде знайти на сайті РБФ «Резонанс»: www.resonance.lviv.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю