Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні.

24 травня, 2007 р.

    17-18 травня 2007 року у м. Львові проходив семінар «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Семінар відбувався в рамках проекту Регіонального благодійного фонду «Резонанс» «Статус біженця в судовій практиці України», що реалізується з вересня 2006 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є сприяння впровадженню міжнародних стандартів прав людини з дотримання прав біженців та шукачів притулку.
    Учасниками семінару стали судді, адвокати та юристи НУО з 6 регіонів України. В ході семінару було розглянуто та обговорено практичні аспекти процедури отримання статусу біженця і принципу невислання відповідно до міжнародного права та законодавства України. Другий блок семінару було присвячено аналізові практики Європейського суду з прав людини та національних судів у справах за участю біженців та шукачів притулку. Заняття в рамках семінару проводили українські експерти Тетяна Мазур, Дмитро Гройсман, Андрій Гнида. Від БО Фундація соціально-правового захисту населення «Чинність закону» у роботі семінару взяла участь Ксенія Проконова, юрист організації.
    За результатами семінару та попередньої аналітичної роботи в червні 2007 року в рамках даного проекту вийде друком посібник «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Інформацію про можливість отримання посібника можна буде знайти на сайті РБФ «Резонанс»: www.resonance.lviv.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю