Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Підтримуваний ЄС проект проведе семінар з громадського здоров’я

24 травня, 2007 р.

    15-17 червня 2007 року в Києві відбудеться семінар з питань громадського здоров’я “Технології досягнення змін на особистісному та організаційному рівнях”.
    Мета семінару – познайомити учасників із методами впливу для досягнення змін у сфері громадського здоров’я на рівні окремих осіб та організацій. Тренером виступить Ендрю Роджерс директор програм з питань громадського здоров'я Primary Care Trust (м.Бері, Велика Британія).
    На семінарі буде розглянуто моделі зміни поведінки та реалізації організаційних змін, соціально-рекламні технології сприяння здоров’ю, методи медіа-аналізу для роботи з молоддю.
    Проект “Покращення громадського здоров’я шляхом підвищення потенціалу місцевих громад” фінансує Європейський Союз та впроваджує Християнський дитячий фонд. Проект розпочався у квітні 2006 року та розрахований на два роки. Обсяг фінансування з боку Європейського Союзу складає ?200 000. Метою проекту є запровадження ефективної моделі удосконалення профілактичних заходів у сфері охорони здоров’я в трьох громадах проекту, а саме в м.Бердичів (Житомирська область), м.Кривий Ріг (Дніпропетровська область), м.Сарни (Рівненська область).
    В рамках проекту провадиться навчання практиків соціальної сфери з тим, аби познайомити їх з інноваційними підходами та технологіями у сфері покращення та популяризації громадського здоров'я, та функціонують три “Центри громадського здоров’я”. Команда проекту здійснює рекламні кампанії в громаді щодо популяризації здорового способу життя та підтримує діяльність ініціативних груп, які спрямовують роботу на вирішення окремих проблем місцевих спільнот у сфері популяризації та поліпшення громадського здоров'я.
    У кожній територіальній громаді діють координаційні ради з метою узгодження дій між державними та неурядовими організаціями; планується проведення оцінки ефективності міжсекторальної взаємодії у громаді задля покращення громадського здоров'я.
    Проект здійснюється у партнерстві з британською неурядовою організацією Groundwork Bury (Велика Британія), Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді, Сарненською міською радою, Бердичівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Криворізьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
    Детальнішу інформацію про проект можна отримати на веб-сторінці проекту (http://www.ccf.org.ua/project-9) або у керівника проекту: Тетяна Басюк, менеджер проекту Християнський дитячий фонд
    “Заради благополуччя дітей в Україні”, тел. (044) 537-20-16, факс (044) 287-00-60.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю