Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


День Європи 2007 (Оновлено)

24 травня, 2007 р.

    Представництву Європейської Комісії в Україні та Міністерству закордонних справ України приємно повідомити про те, що День Європи-2007 у Києві відбудеться 2 червня.
    У 2007 році святкування Дня Європи співпадають з 50-тою річницею підписання Римських договорів, які заклали підвалини для створення сьогоднішнього Європейського Союзу. Україна відзначає День Європи вже п'ятий рік поспіль різними заходами у Києві (2 червня), Ялті (30 червня) та в багатьох інших великих містах України.
    У заході візьмуть участь 27 країн (країни-члени ЄС, країни-кандидати на вступ до ЄС та Україна). Загальна кількість тентів, представлених у Європейському містечку, сягатиме п'ятдесяти.
    Зважаючи на високий попит, серед них буде дві Школи Європейських мов, у яких охочі зможуть вивчити кілька корисних фраз із однієї з 23 офіційних мов Євросоюзу. Кілька десятків спеціалістів зі сфери бізнесу, політики, музики, спорту, науки та інших візьмуть участь у Публічних дебатах про Європейський Союз. Ще одним з нововведень цьогорічного Дня Європи стане два окремих павільйони для публічних дебатів. Один з них буде повністю присвячено економічній тематиці.
    Також, безперечно у центрі уваги, буде цьогорічне змагання з міні-футболу, присвячене перемозі українсько-польської заявки на проведення Євро-2012. Крім того, буде організовано низку конкурсів та вікторин на тему футболу та спорту в цілому.
    День Європи – це міське свято, яке має на меті принести ЄС на вулиці та площі міст. Минулого року загалом 200,000 осіб відвідало святкування у столиці, Запоріжжі та Харкові.
    Святкування Дня Європи організоване Представництвом Європейської Комісії в Україні, посольствами і культурними центрами кран-членів ЄС, урядом України, Київською міською держадміністрацією та Ялтинською міською держадміністрацією відповідно.
    По більш детальну інформацію, будь-ласка, звертайтеся до пані Ірини Леоненко за тел. (044) 390 80 10 або ел.поштою irina.leonenko@ec.europa.eu
    Повну програму Дня Європи можна знайти за адресою в інтернеті www.delukr.ec.europa.euВ честь Дня Европы в Украине выступят Brainstorm
    [ed_logo_2007.png]В честь Дня Европы, который состоится в этом году 2 июня на Крещатике, пройдет концерт, участниками которого станут украинские коллективы Друга ріка и ВВ, а также латвийская группа Brainstorm.
    Праздничный концерт начнется после официальной церемонии открытия, которая состоится в 18-00.
    Для того, чтобы получить аккредитацию, обращайтесь, пожалуйста, к Ольге Сушко по указанным ниже контактам.
    Аккредитованные журналисты смогут получить бейджи 2 июня с 11-00 до 13-00 в палатке прессы на Крещатике.
    Вы также можете обращаться по вопросу организации интервью с главой Представительства Еврокомиссии в Украине, Послом, Иеном Боугом, и руководителем отдела политики, прессы и информации, Дирком Шюбелем.
    Более подробную информацию о мероприятии вы сможете найти на сайте Представительства Европейской Комиссии в Украине
    http://www.delukr.ec.europa.eu/home.html
    О Днях Европы в Украине
    Дни Европы в Украине традиционно отмечаются с 2003 года с целью напомнить украинцам, что они являются европейской нацией.
    Праздничные мероприятия обычно проходят в Киеве, а также в нескольких украинских городах. В 2004 году они прошли также во Львове и Днепропетровске, в 2005 – в Одессе и Донецке, в 2006 – в Запорожье и Харькове.
    Ежегодно в предпоследние выходные мая в Киеве организовывается Европейский городок, - на Крещатике располагаются десятки палаток, каждая из которых является маленьким представительством одного или нескольких государств-членов Евросоюза. В течении целого дня все желающие могут познакомиться поближе с культурой стран, входящих в ЕС, поучаствовать в розыгрышах и викторинах, послушать выступления музыкальных коллективов, а вечером стать свидетелем большого концерта с участием специально приглашенных звезд (так, в течении прошлых лет в Киеве побывали Brainstorm, Eleven, The Cardigans).
    За дополнительной информацией обращайтесь:
    (044) 428-72-90
    (044) 428-85-93
    8 (050) 353-73-62
    Ольга Сушко,
    Координатор проектов
    Агентство HOSHVA PR
    sushko@hoshvapr.com.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю