Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представництво Європейської Комісії відкриває виставку робіт фіналістів міжнародного конкурсу дитячого малюнку!

29 травня, 2007 р.

    Завершився перший тур конкурсу дитячого малюнку на тему ґендерної рівності, започаткований Європейською Комісією.Школярам віком від 8 до 10 років пропонувалося зобразити своє бачення рівності між чоловіками та жінками та придумати заголовок до малюнку. Тема ґендерної рівності була обрана для цього конкурсу невипадково. Це нагода звернути увагу на рівність чоловіків та жінок, що є частиною політики Європейського Союзу, та сприяти формуванню у молодого покоління європейських цінностей.
    Згідно з умовами міжнародного конкурсу, переможець та його школа від країн кожного з регіонів (Африка, Азія, Латинська Америка і та ін.) отримає грошову премію розміром 1,000 євро. Малюнки лауреатів та учасників, які займуть другі місця, будуть опубліковані в ілюстрованій брошурі, яку планується розповсюдити в школах країн, що належать до регіонів співробітництва Європейської Комісії.
    У відбірковому турі конкурсу взяло участь 539 робіт українських школярів, серед яких було відібрано 10 найкращих для участі у фінальному міжнародному турі конкурсу у Брюсселі. Зображення на малюнках стали свідченням творчого таланту конкурсантів, ентузіазму та закріплення поняття „ґендер” у свідомості дітей віком від 8 до 10 років.
    50 найкращих робіт з України та Бєларусі будуть виставлені у галереї «Дім Миколи» Київського Палацу дітей та юнацтва з 29 травня по 1 червня 2007 року за адресою: м. Київ, вул. Січневого повстання, 13; виставка працює з 12.00 до 18.00.
    Урочисте відкриття виставки відбудеться 29 травня 2007 року о 1500 за участі Голови Представництва Європейської комісії в Україні та Бєларусі пана Ієна Боуга та представників Міністерства освіти та науки України. Переможців українського туру буде нагороджено призами. Для відвідувачів виставки гратиме ансамбль скрипалів молодших класів музичної школи №3 ім. В.С. Косенка.
    Під час відкриття буде проведено прес-конференцію, на яку запрошуються журналісти. Акредитація за телефоном 390-80-10, контактна особа – Ольга Корнійчук, координатор з питань ЗМІ).
    Додаткову інформацію, ви зможете знайти на веб-сторінці Представництва Європейської Комісії: http://www.delukr.ec.europa.eu/page42387.html


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю