Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Хав'єр Солана, Високий Представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки, вітає домовленість про проведення дострокових парламентських виборів в Україні 30 вересня

29 травня, 2007 р.

    Хав'єр Солана, Високий Представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки, привітав домовленість між українськими лідерами щодо проведення дострокових парламентських виборів в Україні 30 вересня і зробив наступну заяву:
    "Я щиро вітаю угоду, яку оголосили сьогодні рано вранці Президент України Ющенко, прем'єр-міністр Янукович та голова Верховної Ради Мороз, про проведення дострокових парламентських виборів 30 вересня. У переговорах також брала участь лідер опозиції Тимошенко, яка заявила про дотримання угоди зі свого боку.
    Сьогодні я вітаю лідерів України і у владі, і в опозиції з їх відданістю демократії та майбутньому розвитку України. Цей компроміс, досягнутий шляхом переговорів, робить переможцем кожного.
    Протягом двох останніх місяців я постійно перебував на зв'язку з усіма ключовими лідерами в Україні. Усі вони висловлювали свої переконання знайти вирішення політичної кризи в країні шляхом переговорів. Тепер, коли цієї згоди було досягнуто, я з нетерпінням чекаю, що Верховна Рада України під час засідань 29 і 30 травня прийме необхідне законодавство для її виконання, у тому числі гарантуючи умови для проведення вільних і чесних виборів.
    Зараз час для кожного в Україні зосередитися на проведенні необхідних реформ. Це також надасть додатковий стимул для поглиблення зв'язків між Європейським Союзом і Україною. Європейський Союз надає великого значення цьому партнерству, якість якого залежить від якості демократії та реформ в Україні".


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю