Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Хав'єр Солана, Високий Представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки, вітає домовленість про проведення дострокових парламентських виборів в Україні 30 вересня

29 травня, 2007 р.

    Хав'єр Солана, Високий Представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки, привітав домовленість між українськими лідерами щодо проведення дострокових парламентських виборів в Україні 30 вересня і зробив наступну заяву:
    "Я щиро вітаю угоду, яку оголосили сьогодні рано вранці Президент України Ющенко, прем'єр-міністр Янукович та голова Верховної Ради Мороз, про проведення дострокових парламентських виборів 30 вересня. У переговорах також брала участь лідер опозиції Тимошенко, яка заявила про дотримання угоди зі свого боку.
    Сьогодні я вітаю лідерів України і у владі, і в опозиції з їх відданістю демократії та майбутньому розвитку України. Цей компроміс, досягнутий шляхом переговорів, робить переможцем кожного.
    Протягом двох останніх місяців я постійно перебував на зв'язку з усіма ключовими лідерами в Україні. Усі вони висловлювали свої переконання знайти вирішення політичної кризи в країні шляхом переговорів. Тепер, коли цієї згоди було досягнуто, я з нетерпінням чекаю, що Верховна Рада України під час засідань 29 і 30 травня прийме необхідне законодавство для її виконання, у тому числі гарантуючи умови для проведення вільних і чесних виборів.
    Зараз час для кожного в Україні зосередитися на проведенні необхідних реформ. Це також надасть додатковий стимул для поглиблення зв'язків між Європейським Союзом і Україною. Європейський Союз надає великого значення цьому партнерству, якість якого залежить від якості демократії та реформ в Україні".


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю