Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конгрес російських громад Криму вимагає правового статусу.

31 травня, 2007 р.

    Конгрес російських громад Криму має намір відправити звернення Президенту України Віктору Ющенку, у якому зажадають визнання та затвердження правового статусу російського народу.
    
    
    
    Мітинг відбувся біля будівлі Генерального консульства Росії в Сімферополі з нагоди 10-річчя підписання та ратифікації Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією й Україною. Мітингуючі тримали гасла: "Ющенко! Припини росіян робити українцями!", "10 років Договору - час російського безправ’я і ганьби", "Куди ділися російські політики в Криму?", "Путін! Вимагаємо громадянство Росії кожному росіянину!"
    
    За словами Сергія Шувайникова, Договір не забезпечує права російських людей в Україні на рідну мову, етнічну та культурну самобутність.
    
    Як заявив Шувайников, російські організації мають намір вимагати від Президента України визнання і затвердження правового статусу російського населення України як "російського народу" та "російської нації" з правом "ідентифікувати своє національне ім’я у відповідних документах". Крім того, російські організації Криму мають намір почати виступи з вимогами, щоб Російська Федерація прийняла закон, відповідно до якого кожен росіянин, який опинився після 1991 року на території країн СНД та Балтії, мав право на друге російське громадянство.
    
    За переконанням учасників мітингу, активна боротьба за національне та громадянське визнання та самоствердження російських людей в Україні повинна початися з Криму, який є священною землею для всіх православних росіян.
    джерело: korrespondent.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю