Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Закарпатці найбільш готові до боротьби із корупцією.

31 травня, 2007 р.

    Майже 64% закарпатців готові боротися із корупцією, що у двічі перевищує середній показник по Україні. До прикладу, Волинська область готова боротися з корупцією на 51,8%, а Івано-Франківська – на 47,8. Про це сьогодні, 31 травня, під час прес-конференції Ужгородського прес-клубу повідомила заступник директора проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» Любов Паливода.
    
    Як зазначила пані Паливода, Україна – одна із країні з високим рівнем корупції, але корупція – це явище, яке є у всіх країнах і в різних проявах. «Нещодавно я повернулася із США, коли там розповідала, що займаюся боротьбою із корупцією в Україні, — мені відповідали: «Коли подолаєте корупцію в Україні, — приїздіть до нас», — розповіла заступник директора проекту протидії корупції в Україні. Вона також підмітила, що нетерпимість населення до корупції зростаю з віком, з освітою і з доходами.
    
    Більшість із понад 10 тисяч опитуваних українців розповіли, що вирішення питання корупції бачать у знятті депутатської недоторканості і посиленні кримінальної відповідальності за дії пов’язані із взяттям хабарництвом.
    джерело: www.zik.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю