Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Третій раунд конкурсу “Партнерство громадськості в регіоні Україна-Молдова-Румунія”.

31 травня, 2007 р.

    У межах програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародний фонд “Відродження” у співпраці з Фондом Сороса у Молдові та Фондом Сороса у Румунії оголошує третій раунд конкурсу “Партнерство громадськості в регіоні Україна-Молдова-Румунія”.
    
    Мета конкурсу – розвивати співпрацю між громадськістю України, Молдови і Румунії задля просування демократичних цінностей та зміцнення засад сталого розвитку регіону в контексті останньої хвилі розширення Європейського Союзу.
    
    У межах конкурсу буде підтримано пропозиції, що передбачають обмін досвідом у сфері демократичних перетворень, соціальних інновацій та активізації громадськості, зокрема у транскордонних регіонах. Пропозиції мають плануватися разом із зарубіжними партнерами (по одній організації з кожної країни) як довготривала тристороння ініціатива і виконуватися у кожній з трьох країн у форматах робочої чи аналітичної зустрічі, семінару, тренінгу, стажування тощо. Програма фінансує витрати, пов‘язані з проведенням міжнародних зустрічей в межах проекту, включаючи дорожні витрати учасників до країн партнерів проекту.
    
    Конкурс відбудеться у два етапи: на першому пропонується подати на розгляд стислі концептуальні заявки, а на другому етапі аплікантам-переможцям буде запропоновано описати ідею у розгорнутому проекті. Концептуальна заявка подається базовою організацією, погодженою всіма залученими партнерами, до представництва програми Схід-Схід у своїй країні.
    
    Пріоритети конкурсу:
    • Сприяння впровадженню національних реформ через співпрацю громадськості у сфері європейської інтеграції та громадського моніторингу процесів у регіоні: виконання планів дій, міжнародних домовленостей у сферах безпеки, прав людини, відкритості кордонів тощо;
    • Нові можливості і виклики для співробітництва у регіоні у зв‘язку зі вступом Румунії до ЄС. Вивчення досвіду і уроків інтеграції Румунії;
    • Розбудова партнерства між громадськими організаціями та місцевою владою через міжсекторну діяльність (публічне/громадське партнерство, участь громадян у процесі прийняття рішень, поширення кращих практик вирішення місцевих проблем, прозорість місцевої діяльності державних та громадських інституцій, сприяння розвитку громад у сільській місцевості, посилення спроможності місцевих громад щодо участі у програмах сусідства ЄС та інше);
    • Наближення перспектив європейської та євроатлантичної інтеграції в Чорноморському регіоні через посилення співпраці та діалогу громадськості регіону задля вирішення регіональних проблем, що стосуються безпеки, міграційних процесів, прав національних меншин та етнічних груп, екології тощо (до тристороннього проекту доцільно залучати учасників з інших країн Чорноморського регіону).
    
    Учасники конкурсу – неурядові організації, органи місцевого самоврядування й державного управління прикордонних областей, ЗМІ, аналітичні центри, освітні та наукові заклади, та інші зацікавлені у співпраці інституції.
    
    Концептуальна заявка має бути обсягом до 2 сторінок довільної форми (шрифт Times New Roman, розмір 12) та містити стислу інформацію про:
    • ідею проекту (цілі і завдання),
    • основних партнерів проекту (з контактною інформацією) і цільову аудиторію;
    • план реалізації проекту (графік заходів);
    • очікувані результати та наслідки;
    
    Не підтримуються пропозиції, що передбачають:
    • світові конгреси та конференції, щорічні заходи;
    • вузькоспеціалізовані або наукові конференції;
    • зустрічі представників мережі організацій;
    • індивідуальні дослідницькі проекти;
    • культурні і мистецькі заходи;
    • окремі переклади і видавничу діяльність;
    • інституційну підтримку і розвиток інфраструктур;
    • комерційну, фінансову або прибуткову діяльність.
    
    Бюджет конкурсу відкритий.
    
    Останній термін подання концептуальних заявок – 22 червня 2007 року.
    
    Подана заявка має пройти розгляд та одержати підтримку Програмних рад програми "Схід-Схід" усіх трьох фондів (МФВ, Фонду Сороса у Молдові та Фонду Сороса у Румунії). Потім обраним аплікантам буде запропоновано подати розгорнутий проект за встановленою аплікаційною формою до вересня 2007 року. Остаточне рішення про підтримку розгорнутого проекту прийматиме Дирекція Мережевої Програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” ІВС-Лондон. Таким чином, початок виконання проекту варто планувати із січня 2008 року.
    
    Про результати розгляду концептуальних заявок, а згодом і розгорнутих проектів аплікантів повідомлять письмово. Авторів найуспішніших концептуальних заявок запросять до участі у Регіональній конференції, що відбудеться у Будапешті в середині вересня з метою сприяння діалогу між представниками громадськості і органів влади трьох країн-учасниць конкурсу.
    
    Зверніть увагу:
    • для участі в конкурсі слід надіслати концептуальну заявку в електронному вигляді українською та англійською мовами на адресу менеджера програми Схід-Схід: партнерство без кордонів;
    • подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються;
    • остаточне рішення щодо пропозиції перегляду не підлягає;
    • причини відмови в підтримці пропозиції не повідомляються;
    • МФВ не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і фізичним особам.
    
    Концептуальну заявку надсилати електронною поштою за адресою kukharenko@irf.kiev.ua
    з поміткою “на тристоронній конкурс” ( або “to trilateral competition”).
    
    Додаткову інформацію в Україні можна отримати:
    • на веб-сторінці МФВ: http://www.irf.kiev.ua
    • в офісі МФВ за адресою: Київ, Бехтерєвський провулок, 13-а
    Реєстрація триває до: 22-06-2007
    
    Контактна особа:
    Тетяна Кухаренко, менеджерка програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів”
    Ел. пошта: kukharenko@irf.kiev.ua
    тел: (044) 461 95 00, факс: (044) 486 01 66
    
    
    Джерело : Міжнародний фонд "Відродження"


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю