Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мін‘юст розпочав роботи зі створення Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

31 травня, 2007 р.

    Міністерство юстиції України розпочало практичну стадію робіт зі створення Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Після завершення, відомості Реєстру зможуть слугувати основою чи підсистемами для низки інших державних реєстрів, зокрема Державного реєстру виборців та Державного реєстру фізичних осіб.
    
    Про це йшлося у ході засідання робочої групи по створенню Державного реєстру актів цивільного стану громадян, яке відбулося в Міністерстві юстиції України.
    
    За словами керівника робочої групи, заступника Міністра юстиції Леоніда Єфіменка, Державний реєстр актів цивільного стану громадян міститиме інформацію про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть.
    
    Реєстр створюється на виконання статті 49 Цивільного кодексу України, яка була доповнена Законом України «Про внесення змін до Сімейного та Цивільного кодексів України» (набув чинності 16 січня 2007 року) та передбачає створення та функціонування в органах юстиції Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
    
    Як було зазначено у ході засідання, на сьогодні Міністерством юстиції розробляються підзаконні нормативно-правові акти, якими будуть закріплені технічні характеристики та завдання по створенню Реєстру.
    
    У ході засідання було також зазначено, що майже вся інформація, яка стосується цивільного стану громадян, на сьогодні існує в Україні лише у паперовому вигляді.
    
    Джерело : Міністерство юстиції України


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій