Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Чужих дітей не буває.

1 червня, 2007 р.

    1 червня 2007 р. о 17:00 в Національному Палаці Україна відбудеться благодійний концерт «Чужих дітей не буває», організатором якого виступили Міжнародний благодійний фонд Лілії Підкопаєвої «Здоров'я поколінь» за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
    
    З вітальним словом і поздоровленням з Днем захисту дітей виступлять Президент України Віктор Ющенко і Прем'єр-міністр Віктор Янукович. У святковому концерті візьмуть участь: Ані Лорак, Тіна Кароль, Гайтана, Ель Кравчук, Володимир Гришко, Віталій Козловський, Міка Ньютон, Марта, а також діти з унікальними здібностями, зірки світового спорту і циркового мистецтва.
    
    Особливістю концерту є те, що всі виконавці співатимуть дитячі пісні, що стали шлягерами. Ведучими заходу будуть діти, а також вони братимуть участь в номерах зірок естради і спорту.
    
    Подібні акції, націлені на надання допомоги знедоленим дітям, Фонд «Здоров'я поколінь» проводить не вперше. Минулого року за ініціативи Фонду в день Захисту дітей в Одесі була проведена благодійна акція «Хай завжди буду Я!», завдяки якій було зібрано 500 000 гривень, направлених на надання допомоги дітям в притулках, інтернатах і дитячих лікарнях.
    
    Акредитація ЗМІ о 16:30 в Палаці Україна біля службового входу. Контактна особа - Юлія Огилець (8 068 614-13-52).
    
    Довідка: Лілія Підкопаєва – двократна абсолютна Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я поколінь».
    
    Міжнародний фонд «Здоров'я поколінь» був створений з метою виховання здорового покоління і пропаганди здорового способу життя. Всі заходи, що проводяться Міжнародним фондом «Здоров'я поколінь», присвячені милосердю, взаємодопомозі, боротьбі з бідністю, туберкульозом і СНІДом в Україні.
    
    Джерело : Міжнародний фонд «Здоров'я поколінь»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю