Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Чужих дітей не буває.

1 червня, 2007 р.

    1 червня 2007 р. о 17:00 в Національному Палаці Україна відбудеться благодійний концерт «Чужих дітей не буває», організатором якого виступили Міжнародний благодійний фонд Лілії Підкопаєвої «Здоров'я поколінь» за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
    
    З вітальним словом і поздоровленням з Днем захисту дітей виступлять Президент України Віктор Ющенко і Прем'єр-міністр Віктор Янукович. У святковому концерті візьмуть участь: Ані Лорак, Тіна Кароль, Гайтана, Ель Кравчук, Володимир Гришко, Віталій Козловський, Міка Ньютон, Марта, а також діти з унікальними здібностями, зірки світового спорту і циркового мистецтва.
    
    Особливістю концерту є те, що всі виконавці співатимуть дитячі пісні, що стали шлягерами. Ведучими заходу будуть діти, а також вони братимуть участь в номерах зірок естради і спорту.
    
    Подібні акції, націлені на надання допомоги знедоленим дітям, Фонд «Здоров'я поколінь» проводить не вперше. Минулого року за ініціативи Фонду в день Захисту дітей в Одесі була проведена благодійна акція «Хай завжди буду Я!», завдяки якій було зібрано 500 000 гривень, направлених на надання допомоги дітям в притулках, інтернатах і дитячих лікарнях.
    
    Акредитація ЗМІ о 16:30 в Палаці Україна біля службового входу. Контактна особа - Юлія Огилець (8 068 614-13-52).
    
    Довідка: Лілія Підкопаєва – двократна абсолютна Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я поколінь».
    
    Міжнародний фонд «Здоров'я поколінь» був створений з метою виховання здорового покоління і пропаганди здорового способу життя. Всі заходи, що проводяться Міжнародним фондом «Здоров'я поколінь», присвячені милосердю, взаємодопомозі, боротьбі з бідністю, туберкульозом і СНІДом в Україні.
    
    Джерело : Міжнародний фонд «Здоров'я поколінь»


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій