Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Новий інструмент взаємодії зі ЗМІ для НУО.

6 червня, 2007 р.

    Неурядові об’єднання можуть значно розширити свою взаємодію з мас-медіа завдяки новоствореному сервісу адресної розсилки прес-релізів – Бюро корпоративних новин «NEWSMAKER». Сервіс передбачає особливі умови для громадських організацій, аж до безоплатного використання послуг.
    
    Бюро спеціалізується на фокусуванні та поширенні корпоративних повідомлень в засоби масової інформації України, та надає комплекс супутніх послуг: літературне редагування, переклад, акредитацію журналістів на події, збір запитів від журналістів, оперативний моніторинг ЗМІ.
    
    «Команда Бюро «NEWSMAKER» розуміє важливість розвитку громадянського суспільства для всіх прошарків населення, економіки, країни. Ми самі дотримуємося високих етичних принципів та соціальної відповідальності, й готові в міру сил підтримувати поширення цих принципів в медіа- та професійному середовищах. Зокрема, через надання неурядовим організаціям максимальних знижок, а інколи й безкоштовних послуг», - каже медіа-дослідник Бюро «NEWSMAKER» Максим Стриженко.
    
    Для зручності клієнтів Бюро розробило оригінальну веб-систему керування розсилками прес-релізів, доступну 24 години 7 днів на тиждень. Система включає в себе деталізовану процедуру замовлення й фокусування розсилки повідомлень, надійну білінгову систему, яка дозволяє клієнтам самостійно контролювати витрати на медіа-зв’язки, та зручну для журналістів зону новин з можливістю сортування та пошуку прес-релізів за датою, джерелом, галуззю.
    
    Джерело : Бюро корпоративних новин «NEWSMAKER»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю