Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Медіа-профспілка просить прес-служби не тиснути на журналістів.

7 червня, 2007 р.

    Київська незалежна Медіа-профспілка зазначає, що останнім часом виникла низка конфліктів, які затьмарюють співпрацю між нами – журналістами і працівниками прес-служб та закликає колег у прес-службах співпрацювати, а не тиснути.
    
    "Друзі і колеги! Не забувайте про свою професію. Навіть перебуваючи на державній посаді, ви залишаєтеся в журналістиці. Ми всі – представники одного цеху і, якщо й стаємо чиновниками, то лише на деякий час» - наголошується у повідомленні.
    
    Так, 15 травня прес-секретар Президента Ірина Ванникова розкритикувала журналістів газети «Сегодня», звинувативши їх у тому, що, беручи інтерв’ю із Володимиром Сацюком, автор ставив за мету «відволікти увагу слідства від пошуку об'єктивної істини» в справі отруєння Ющенка.
    
    28 травня прес-служба Генеральної прокуратури звинуватила «5 канал» в упередженому висвітленні діяльності Генпрокуратури і прокурора Святослава Піскуна та в «моральному тиску» на слідчі органи.
    
    5 червня прес-служба Соцпартії висунула претензії до «Дзеркала тижня», звинувативши тижневик в розміщенні "антисоціалістичних матеріалів", завдання яких - переконати виборців у політичній та електоральній неспроможності СПУ".
    
    Тому, вітаючи всіх зі святом, Медіа-профспілка «просить прес-служби пам’ятати, що українські ЗМІ мають право на незалежну редакційну політику і закликає утриматися від будь-яких форм тиску на журналістів».
    
    «Ми переконані, що День журналіста – наше спільне свято! Будьмо!»
    
    
    джерело: ww.imi.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю