Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Підсумкова зустріч Проекту ЄС "Розбудова громадянського суспільства"

7 червня, 2007 р.

    5 червня 2007 року в Києві у приміщенні Представництва Європейської Комісії відбулась підсумкова зустріч проекту ТАСІС «Розбудова громадянського суспільства».
    
    Метою зустрічі була презентація успішних досягнень та підведення підсумків всієї діяльності проекту за період з червня 2005р. по червень 2007р.
    
    Команді проекту вдалося розвинути потенціал 73 українських соціально орієнтованих громадських організацій (НДО), що надають соціальні послуги, шляхом різноманітних заходів:
    - Навчальні методи, засновані на активному залученні учасників (дистанційне навчання, тренінги з менеджменту якості та ряд інших)
    - Інноваційні моделі співпраці НДО з органами місцевої влади (ярмарки соціальних послуг, відкриті простори)
    - Мережування для взаємної професійної підтримки (міжрегіональні навчальні візити)
    Загалом 2334 людини взяли участь в заходах проекту.
    
    Наразі НДО в цільових регіонах проекту краще усвідомлюють свою важливу роль у процесі демократичних перетворень у соціальній сфері, які ґрунтуються на активній громадській позиції.
    - НДО беруть участь у вдосконаленні національного законодавства (зміни та доповнення до Законів України «Про волонтерство» та «Про соціальні послуги»)
    - НДО роблять внесок у покращення місцевої соціальної політики
    - НДО лобіюють інтереси своїх клієнтів
    
    Були презентовані досягнення 12 соціальних мікро-проектів, які надають соціальні послуги 6000 людям в 5 областях України та є успішними прикладами поєднання сучасних знань та фінансової підтримки Європейської Комісії.
    
    67 гостей відвідали підсумкову зустріч, серед них Мартін Шідер - керівник оперативного відділу Представництва ЄК, І.М. Пєкарев - заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту (Партнер проекту), К.С. Міщенко – Заступник директора Департаменту у справах ветеранів та людей похилого віку Міністерства праці та соціальної політики, органів місцевої влади, міжнародних організацій, п’яти регіональних представництв проекту – Центрів соціального партнерства, представники медіа, а також клієнти проекту – соціально орієнтовані громадські організації.
    
    Представники Європейської Комісії та Партнеру проекту наголосили на високому рівні професіоналізму виконання Проекту, який був визнаний одним з найкращих за останні 10 років функціонування програми ТАСІС.
    Команда Проекту вдячна представникам з малих міст України (наприклад, м. Березне, Рівненська обл.), які представили свою діяльність на зустрічі та показали, що громадянське суспільство може успішно розвиватися в малих віддалених містах.
    
    Проект висловлює щиру подяку всім громадським організаціям, партнерам, представникам місцевої влади та Міністерств, які підтримували та співпрацювали з ним.
    
    Джерело : Проект ЄС "Розбудова громадянського суспільства"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю