Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Перспективи розвитку християнської демократії в Україні.

7 червня, 2007 р.

    Конференція на таку тему відбулася у Києві в Європейському Університеті і тривала 2 дні. У ній взяли участь 85 учасників проекту, з 6 регіонів України, а також гості з Німеччини та Швеції.
    
    Відкрила конференцію голова Молоді християнсько-демократичної партії Швеції – Елла Бохум. Вона представила учасникам основні позиції християнських демократів в своїй країні. Про роль християнських демократів в українській політиці розповів Юрій Решетін, кандидат філософських наук. Він проаналізував діяльність представників християнських демократичних сил в парламенті та перспективи розвитку їх діяльності. Далі слово було надано самим учасникам проекту, зокрема, Олексію Чорному з Одеси, Вікторії Черево з Харкова, та Роману Лагачеву з Дніпропетровська. В кожному виступі молоді лідери підкреслювали значення принципів та цінностей християнської демократії для вирішення основних проблем розвитку країни. Своїми виступами учасники проекту засвідчили ефективність отриманих знань та досвіду під час Школи молодого політика.
    
    Другий день конференції учасники працювали в групах. Завданням груп було дослідити основні проблеми в різних сферах суспільного життя та запропонувати можливі шляхи їх вирішення. Робота була успішною, оскільки учасники змогли не тільки визначити більшість проблем та загроз, а також розробити проекти, спрямовані на їх вирішення. Більшість напрацювань учасників лягли в основу документу «З християнською демократією в активності», який визначив принципи діяльності християнських демократів в Україні.
    
    В цілому, конференція засвідчила необхідність поширення християнських демократичних цінностей в українському суспільстві для подолання негативних тенденцій його розвитку.
    
    
    
    Довідково:
    
    Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.
    
    У межах проекту передбачено проведення 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі у проекті залучені представники 16 областей України.
    
    
    
    Джерело : Християнсько-демократична Молодь України (ХДМУ)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю