Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Азербайджанський апеляційний суд відмовився звільнити журналіста

7 червня, 2007 р.

    Апеляційний суд Баку відмовився задовольнити скаргу журналіста Ейнулли Фатуллаєва на судове рішення від 20 квітня, відповідно до якого той був засуджений до двох з половиною років в'язниці по звинуваченню в наклепі, повідомляє АПА.
    Як стверджує Фатуллаєв, стаття, присвячена карабахському конфлікту, за яку він був засуджений, не містить його особистої думки, в ній тільки приводяться вислови його співбесідників.
    
    Вирок Ейнулле Фатуллаєву, засновникові опозиційних газет "Гюнделік Азербайджан" і "Реальний Азербайджан", був ухвалений в кінці квітня. Місяць потому відносно журналіста було порушено ще одну справу по статті "тероризм". У його будинку і редакціях цих газет пройшли обшуки, співробітники Міністерства національної безпеки Азербайджану (МНБ) вивезли редакційне устаткування. У зв'язку з цим шеф-редактор газет Шахвелед Чобаноглу був вимушений припинити їх випуск.
    
    Самого Фатуллаєва після порушення нової справи в кінці травня перевезли в слідчий ізолятор МНБ. При цьому, як заявив журналіст 6 червня, протягом останніх дев'яти днів йому не давали їжі, повідомляє ІА REGNUM. Голова прес-центру МНБ Аріф Бабаїв, у свою чергу, назвав ці заяви "суб'єктивною думкою". "У нашому слідчому ізоляторі сиділи і колишні міністри, і ті не скаржилися", - сказав Бабаїв.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю