Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Громадами проти корупції: від балачок – до дій.

11 червня, 2007 р.

    9-10 червня в Луганську відбувся семінар-відкритий простір «Громадами проти корупції: від балачок – до дій». Даний захід проводився Східноукраїнським центром громадських ініціатив у рамках діяльності регіонального інформаційно-ресурсного центру проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна».
    
    В семінарі взяли участь понад 40 громадських активістів, журналістів, представників громадських організацій, посадовців міського рівня з Луганської та Донецької областей.
    В ході зустрічі учасники відкритого простору визначили проблеми корупції в Луганській та Донецькій областях, обговорили нові практичні підходи до вирішення проблем корупції.
    На думку учасників, найбільш важливими сферами суспільного життя, що потерпають від корупційних дій є земельні відносини, регуляторна політика, засоби масової інформації, діяльність передвиборчих штабів.
    
    Особливо продуктивними виявилися засідання робочої групи, присвячені обговоренню проблемам забудови міста Луганська. Присутні представники ініціативних груп та громадських організацій ділилися досвідом та «результатами» контактування із органами місцевої влади (написання офіційних звернень, листів, скарг, прямі дії на захист громадських інтересів тощо).
    
    Під час заходу учасники спланували також і низку подальших дій щодо вирішення окреслених «корупційних» проблем, серед яких були виголошені такі: організація «лежачого» пікетування будівлі Луганського міськвиконкому, створення незалежного антикорупційного медіа-порталу, розробка проекту моніторингу фінансування передвиборчих штабів політичних партій, звернення до міжнародної спільноти з приводу наруги над похованнями італійських вояків в центрі Луганська, ряд молодіжних заходів для активізації роботи міської молодіжної ради.
    
    Здійснення відкритого простору, який проводить регіональний ресурсно-інформаційний центр Проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», є можливим завдяки підтримці американського народу, що надається через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію «Виклики Тисячоліття» (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).
    джерело: civic.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю