Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЗАЯВА Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Спілка Української Молоді" з приводу чергової активізації антиукраїнських шовіністичних сил

11 червня, 2007 р.

    На тлі глибокої внутрішньополітичної кризи в державі особливо загрозливим є черговий наступ московських шовіністів. Назвавши Україну "тиранією", президент РФ Путін фактично дав сигнал до чергової атаки на нашу країну з боку контрольованих Кремлем структур. Наступним кроком у цьому річищі стала безпідставна депортація із Санкт-Петербурга відомого українського громадського діяча, академіка Миколи Жулинського.
    Ще брутальнішими слід визнати дії "п'ятої колони" всередині України, зокрема в Криму. Тут саме у розпал владного протистояння місцева влада вдалася до спроб встановлення пам'ятника імператриці Катерині ІІ в Сімферополі. Немає сумніву, що такі наміри є суто політичною акцією, покликаною підтвердити московські зазіхання на півострів.
    У зв'язку з цим ВМГО "Спілка Української Молоді" висловлює рішучий протест проти вочевидь ретельно спланованого шовіністичного шабашу. Ми також обурені тим фактом, що найдієвішими захисниками державного суверенітету України у Криму виявилися кримські татари. Пасивність у справі оборони національних інтересів є неприпустимою для офіційної влади та тих українських суспільних сил, що вважають себе патріотичними. Тому ми закликаємо всіх патріотів замість участі у дріб'язкових політичних чварах і провокаціях об'єднатися заради спротиву реваншистам.
    7 червня 2007 року, Правління СУМ тел.: (044) 288-01-05.
    http://www.sum.org.ua/vmgo_sum.htm


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю