Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гранти є! Споживачі знайдуться

11 березня, 2004 р.

    У Києві відкрився регіональний інформаційно-навчальний центр по наданню допомоги хворим і лікуванню ВІЛ/СНІД, що буде забезпечувати кадрами велику частину країн СНД і Східної Європи. Як повідомив представник департаменту з питань ВІЛ/СНІД Всесвітньої організації охорони здоров'я Питер Вейтс на церемонії відкриття Центра в середовище в Києві, основною метою співробітників центра буде забезпечення кваліфікованої консультативної, профілактичної і лікувальної допомоги, дотримання прав людини у відношенні інфікованих людей.
    За словами П.Вейтса, планується, що Центр створить можливості для антиретровирусного лікування 3 млн. чоловік ще до кінця 2005 року. Він повідомив, що серед причин вибору України для створення такого Центра - не тільки велика кількість (по оцінках міжнародних експертів, біля півмільйона) проживаючих в Україні Вич-инфицированных людей, але і "рішучість, бажання і готовність урядових і громадських організацій направити засоби і зусилля на рішення цієї проблеми".
    Важливу роль, відзначив П.Вейтс, зіграло і підтвердження заявки України на грантовую допомога від Глобального фонду боротьби зі СПИДОМ, завдяки чому в країні тепер є "достатнє фінансування".
    Основними напрямками роботи Регіонального центра буде підготовка кваліфікованих фахівців і залучення ресурсів численних міжнародних і місцевих організацій для здійснення проектів по боротьбі з ВІЛ/СНІД у Вірменії, Болгарії, Хорватії, Естонії, Грузії, Казахстану, Киргизстане, Молдові, Румунії, Росії, Сербії, Таджикистану й Україні.
    Планується, що Центр буде здійснювати безпосередню технічну підтримку, сприяти налагодженню співробітництва між організаціями, установам регіону, виконувати функції координаційного механізму.
    За даними Міністерства охорони здоров'я України, з 1987 року в країні було зареєстровано 307 Вич-инфицированных іноземців і більш 62,3 тис. українських громадян, з яких майже 6,2 тис. - діти. Майже 3,5 тис. дорослих і 117 дітей умерло від СНІД.
    
    Тільки за 2003 рік в Україні зареєстровано 10 тис. Вич-инфицированных, при цьому більш 1 тис. з них - у грудні.
    Джерело: Proua.com


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій