Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС фінансує нові способи профілактики СНІДу серед українських вояків

14 червня, 2007 р.

    Підтримуваний ЄС проект “Профілактика ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів України” розширює сферу своєї діяльності. Зокрема, проект оголошує конкурс на закупівлю та доставку медичного обладнання для швидкої діагностики ВІЛ-інфекції. Тестові системи експрес-діагностики (смужки та касети) буде використано з метою профілактики ВІЛ серед військовослужбовців України.
    Заявки на участь у конкурсі будуть приймати до 17 червня від усіх зацікавлених організацій та приватних підприємців. В процесі добору до учасників тендеру буде застосовано жорсткі критерії добору: продукція повинна мати детальну документацію походження, термін придатності – не довше, ніж 20% з дати виробництва, товари повинні бути сертифіковані відповідними державними органами згідно з чинних правил.
    Крім того, проект провадить активну польову роботу. Так, 2 червня проектний персонал проекту взяв участь у “Дні Європи", що проводився в Києві. Організатором події було Представництво Європейської Комісії в Україні. У тенті для проектів, фінансованих ЄС в Україні, для широкого загалу було представлено друковані інформаційні та навчальні матеріали, розроблені в межах програми. Усі охочі могли отримати від співробітників проекту детальну інформацію про цілі та діяльність програми.
    А наприкінці травня було проведено 4 регіональні семінари з питань профілактики ВІЛ/ІПСШ та формування безпечної сексуальної поведінки серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів України.
    Серед них, два 3-денні семінари (у Львові та Черкасах) для командирів підрозділів та офіцерів з виховної роботи Міністерства внутрішніх справ, один (у Львові) для представників Внутрішніх військ МВС України та один (у Полтаві) для представників Міністерства оборони України. Очікують, що підготовані на семінарах працівники продовжать надавати консультативні та інформаційні послуги щодо профілактики ВІЛ/ІПСШ для ще ширшого кола військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, що служать в структурі відповідних відомств.
    Проект “Профілактика ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів України” діє з листопада 2005 до квітня 2008 року. Його здійснюють спільно Програма Розвитку ООН (ПРООН) та Фонд Народонаселення ООН (ФНООН), з одного боку, та силові відомства України, з іншого. ЄС виступає донором проекту. Загальний бюджет складає майже 3 мільйони доларів.
    31 травня Європейська Комісія зробила внесок до бюджету Всесвітнього фонду з боротьби проти ВІЛ/СНІД, туберкульозу та малярії в розмірі 400 мільйонів євро на період з 2007 по 2010 роки.
    По детальнішу інформацію, будь ласка, звертайтеся до Володимира Кожанова (volodymyr.kozhanov@undp.org, 8 (044) 280-34-68) або Ольги Керекеші, Олександра Ковальчука (тел/факс 8 (044) 536-08-24, 8 (044) 272-54-60).


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю