Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


КОНТРАЦЕПТИВИ ЗАДЛЯ ЗДОРОВ’Я

21 червня, 2007 р.

    (новини НУО з регіонів)
    
    Переваги контрацепції у плануванні сім’ї – питання далеко не нове, проте його актуальність із часом не зникає. Ставлення громадян, особливо сільського населення, до власного здоров’я завжди бажало бути кращим: через брак часу, а головне – інформації, життя багатьох сімей не складається. Змінити ставлення до власного здоров’я, покращити психологічний клімат у сім’ї – завдання нового проекту «Разом до здоров’я», що реалізовується на Волині за підтримки Агентства США з березня 2007 року і розрахований на три роки. З цією метою у Луцькому прес-клубі реформ відбувся семінар «Комунікативні зміни поведінки».
    Як зазначив під час семінару представник Академії сприяння освіті у Вашингтоні, основним завдання проекту є підвищення здоров’я населення шляхом використання сучасних методів контрацепції як альтернативи штучному перериванню вагітності та методу зниження рівня безпліддя і захворюваності на інфекції, що передаються статевим шляхом. Інакше кажучи, проект покликаний змінити ставлення волинян до аборту як основного методу регулювання народжуваності. «Ми жодним чином не впливаємо на демографічну ситуацію. Ми хочемо, щоб кожна дитина була бажаною для сім’ї та здоровою», – наголосила координатор сектору роботи з населенням зазначеного проекту Олена Голоцван.
    Над зміною свідомості населення – студентів, сільської молоді, учнів ПТУ, майбутніх подружніх пар – працюватимуть ряд підготовлених фахівців, які надаватимуть повну і кваліфіковану допомогу. Технічним координатором проекту на Волині є лікар з багаторічним досвідом, (у минулому – завідувач Центру планування сім’ї) Світлана Демчук.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю