Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сполучені Штати допоможуть Україні у розвитку демократії.

9 липня, 2007 р.

    Також студентів закликатимуть боротися з корупцією. Про це повідомив на засіданні Рівненського прес-клубу помічник аташе з питань культури Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов.
    
    -Впровадження грантів, які виплачуватимуться на конкурсній основі, сприятиме посиленню студентської активності та підвищенню впливу студентської ініціативи, – зазначив пан Решетов.
    
    На відміну від більшості конкурсів, конкурс „Студентське самоврядування та розширення прав і можливостей студентів в Україні” проводиться вперше і спрямований на створення і підтримку органів студентського самоврядування, тобто студентських рад і спілок.
    
    Окрім цього, Фонд сприяння демократії зацікавлений у боротьбі із корупцією серед студентської громади. За словами Сергія Решетова, головна передумова боротьби із корупцією у вищих навчальних закладах - це готовність студентів виправдати свої знання і цим же протидіяти цьому неприємному явищу.
    А на сприяння проведення чесних і прозорих виборів в Україні спрямований грантовий конкурс “Вибори-2007”.
    
    До участі у конкурсах запрошуються неурядові організації та незалежні засоби масової інформації. Підтримка в свою чергу не надається комунальним і партійним ЗМІ. Середній обсяг фінансування проектів варіюється від 3000 до 10000 доларів США. Заявки на участь у конкурсах приймаються до 10 липня 2007 року.
    
    Стандартна форма заявки Фонду сприяння демократії та інструкція по її заповненню знаходяться на сайті Фонду: http://kyiv.usembassy.gov./assistance_democracygrants_ukr.html.
    Потенційні учасники конкурсу можуть також звертатися до Офісу грантових програм за додатковою інформацією за телефоном (044) 490-4026, або на електронну адресу KyivDemgrants@state.gov або KyivMDF@state.gov.
    
    
    Джерело : Рівненський прес-клуб


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати