Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сполучені Штати допоможуть Україні у розвитку демократії.

9 липня, 2007 р.

    Також студентів закликатимуть боротися з корупцією. Про це повідомив на засіданні Рівненського прес-клубу помічник аташе з питань культури Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов.
    
    -Впровадження грантів, які виплачуватимуться на конкурсній основі, сприятиме посиленню студентської активності та підвищенню впливу студентської ініціативи, – зазначив пан Решетов.
    
    На відміну від більшості конкурсів, конкурс „Студентське самоврядування та розширення прав і можливостей студентів в Україні” проводиться вперше і спрямований на створення і підтримку органів студентського самоврядування, тобто студентських рад і спілок.
    
    Окрім цього, Фонд сприяння демократії зацікавлений у боротьбі із корупцією серед студентської громади. За словами Сергія Решетова, головна передумова боротьби із корупцією у вищих навчальних закладах - це готовність студентів виправдати свої знання і цим же протидіяти цьому неприємному явищу.
    А на сприяння проведення чесних і прозорих виборів в Україні спрямований грантовий конкурс “Вибори-2007”.
    
    До участі у конкурсах запрошуються неурядові організації та незалежні засоби масової інформації. Підтримка в свою чергу не надається комунальним і партійним ЗМІ. Середній обсяг фінансування проектів варіюється від 3000 до 10000 доларів США. Заявки на участь у конкурсах приймаються до 10 липня 2007 року.
    
    Стандартна форма заявки Фонду сприяння демократії та інструкція по її заповненню знаходяться на сайті Фонду: http://kyiv.usembassy.gov./assistance_democracygrants_ukr.html.
    Потенційні учасники конкурсу можуть також звертатися до Офісу грантових програм за додатковою інформацією за телефоном (044) 490-4026, або на електронну адресу KyivDemgrants@state.gov або KyivMDF@state.gov.
    
    
    Джерело : Рівненський прес-клуб


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій