Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у тренінгу для тренерів.

9 липня, 2007 р.

    Інститут Конкурентного Суспільства оголошує про початок конкурсу на участь у Тренінгу для тренерів з проведення майстер-класу з ефективної реалізації державної регуляторної політики. Тренінг проводиться виключно для представників неурядових організацій.
    
    Тренінг відбудеться у м.Києві у вересні 2007 року. Кількість місць обмежена.
    Бажаючі взяти участь у тренінгу мають заповнити анкету та заявку, та передати її до 31 серпня на адресу Інституту. Відбір учасників буде проведено конкурсною комісією.
    
    ЩО ТАКЕ МАЙСТЕР-КЛАС З ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ?
    
    Майстер-клас – учбовий курс, розроблений Інститутом Конкурентного Суспільства, обсягом 12 годин, під час якого учасники отримують теоретичні та практичні навички з питання реалізації регуляторної політики, побудови ефективного діалогу «громадськість-влада», застосування положень регуляторної політики для обмеження корупції. Особлива увага під час майстер-класу буде приділена процедурам здійснення аналізу регуляторного впливу та відстеженню результативності.
    
    Порядок проведення майстер-класу
    Майстер-клас – це навчальний курс, що включає 12 годин сесійних занять та самостійну домашню роботу.
    
    Після попереднього формування конкурсною комісією учбової групи (на основі анкет), кожний учасник майстер-класу отримує відповідне письмове повідомлення та також самостійне індивідуальне завдання, яке учасник має виконати та направити результат на адресу Інституту не пізніше, ніж за тиждень до початку майстер-класу.
    
    Відповідно до якості та повноти виконання цього завдання відбудеться остаточне формування навчальної групи.
    
    Під час сесійної частини майстер-класу учасники отримують інформацію щодо змісту та норм державної регуляторної політики, можливості застосування положень регуляторної політики бізнес-асоціаціями та зацікавленими NGO для боротьби з корупцією, отримують знання щодо здійснення аналізу регуляторного впливу та аналізу результативності регуляторних актів. В ході навчання будуть обговорені типові помилки, та підведено підсумки. Учасники, що успішно пройдуть навчання, отримують сертифікати про проходження майстер-класу з ефективної реалізації регуляторної політики.
    
    Хто може подавати заявки на конкурс?
    Відбір учасників тренінгу для тренерів по проведенню майстер-класу з ефективної реалізації державної регуляторної політики буде проведено на конкурсній основі. З заявок, що надійдуть на конкурс, буде відібрано 25 учасників, які повністю безкоштовно пройдуть навчання у майстер-класі. Відбір учасників буде здійснювати конкурсна комісія.
    До участі у конкурсі запрошуються фахівці громадських організацій (NGO), що зацікавлені у запроваджені ефективних інструментів боротьби з корупцією, та побудовою ефективного та відкритого діалогу у суспільстві. Учасникам буде відшкодовано витрати на квитки та харчування від час проведення тренінгу.
    
    Майстер-клас з ефективної реалізації регуляторної політики передбачає, що його учасники є активними громадськими діячами, мають певні знання у сфері регуляторної політики та мають досвід взаємодії з органами влади.
    
    Як подати заявку на конкурс?
    Заявки на конкурс приймаються у паперовому або у електронному вигляді. В разі подачі заявки в електороному вигляді. В разі подання заявки в електронному вигляді вона має бути від сканована.
    
    УВАГА: після отримання заявки Інститутом Вам має надійти повідомлення щодо прийняття вашої заявки на конкурс.
    
    Форму заявки можна завантажити на сайті Інституту: http://www.ics.org.ua/ua/news.php?id=258
    
    З будь-якими додатковими питанням звертайтесь до менеджеру проектів Інституту Конкурентного Суспільства Черничко Наталії.
    
    ЗАВКИ НАДСИЛАТИ ЗА ФАКСОМ: (044) 255-1923 АБО НА ЕЛ.ПОШТУ: CONCURS@ICS.ORG.UA
    
    Проведення тренінгу для тренерів стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI). Зміст тренінгу є виключно відповідальністю Інституту Конкурентного Суспільства та не обов’язково відображає погляди MSI, АМР США, МСС та уряду США.
    Реєстрація триває до: 31-08-2007
    
    
    Джерело : Інститут Конкуретного Суспільства


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати