Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Мін'юст визначив повноваження Департаменту з питань виконання покарань

9 липня, 2007 р.

    Урядовий комітет з питань національної безпеки, оборони і правоохоронної діяльності рекомендує Кабінету Міністрів схвалити розроблене Міністерством юстиції постанова, якою затверджується Положення про Державний департамент України з питань виконання покарань. Одночасно з цим, комітет пропонує визнати утратившими силу деякі укази Президента України щодо діяльності Держдепартаменту.
    
    Як повідомили Лігабізнесінформ у прес-службі Мін'юсту, проект постанови погоджує правову базу, що регулює діяльність Держдепартаменту, з Конституцією і Законом "Про Кабінет Міністрів України". Зокрема , пропонується привести у відповідність з Конституцією укази Президента, оскільки відповідно до Конституції утворення, реорганізація, ліквідація центральних органів виконавчої влади, а також призначення і звільнення їхніх керівників відноситься до повноважень Кабміну.
    
    Проект урядової постанови визначає і компетенцію Департаменту, центрального органа виконавчої влади з питань виконання покарань. У його компетенцію входить як участь у формуванні і реалізації єдиної державної політики в сфері виконання кримінальних покарань, так і здійснення правоприменимых і правоохоронних функцій у зазначеній сфері.
    
    
    Відповідно до проекту, напрямок і координацію діяльності Департаменту Кабмін буде здійснювати через Мін'юст.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю