Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс серед журналістів на краще висвітлення теми Голодомору.

11 липня, 2007 р.

    Міжнародний фонд „Україна 3000” в рамках програми „Уроки історії: Голодомор 1932-33 рр.” на основі рекомендації Експертної Ради Фонду оголошує щорічний Конкурс серед журналістів на краще висвітлення теми Голодомору.
    
    У контексті 75-х роковин голодомору 1932-33 рр. в Україні, запланована ціла низка заходів, спрямованих на вшанування пам’яті жертв цієї страшної трагедії. З метою більш повного донесення інформації про ці заходи до народу України, оптимального висвітлення тематики голодомору в ЗМІ та залучення широких верств населення до вшанування пам’яті жертв Голодомору у всіх регіонах Міжнародний фонд „Україна 3000” в рамках програми „Уроки історії: Голодомор 1932-33 рр.” на основі рекомендації Експертної Ради Фонду оголошує щорічний Конкурс серед журналістів на краще висвітлення теми Голодомору.
    
    Умови Конкурсу
    
    
    1. До участі в Конкурсі запрошуються штатні та позаштатні кореспонденти засобів масової інформації (преси, телебачення і радіомовлення), які зареєстровані та діють в регіонах України (областях, містах обласного та районного підпорядкування, районах та в м. Києві та в м.Севастополі).
    
    2.Конкурс триватиме протягом 2007 року. Останній термін подання матеріалів до Конкурсної комісії – 10 грудня 2007 р. Підведення підсумків та оголошення результатів відбудеться 24 грудня 2007 р.
    
    3.Умовою участі в Конкурсі є публікація в друкованих ЗМІ або вихід в теле- чи радіоефірі з 28 листопада 2006 року по 24 листопада 2007 року ДВОХ і більше авторських або виконаних у співавторстві матеріалів (статей, фотоілюстрацій, спеціальних передач тощо) учасника конкурсу з теми "Голодомор 1932-33 рр." (висвітлення окремих заходів, подій, фактів, оглядові матеріали інформаційно-аналітичного характеру, спогади, художні твори та ін.).
    
    4. Для участі в конкурсі необхідно надіслати ПОШТОЮ на адресу Організаторів копії матеріалів (копії статей, відеосюжетів, радіопрограм), які були розповсюджені через ЗМІ, з обов’язковим позначенням автора (авторів), дати виходу та засобу масової інформації. Також просимо надати розгорнуту інформацію про автора матеріалів у довільній формі.
    
    5. Надіслані матеріали будуть оцінюватися Експертною Радою програми „Уроки історії: Голодомор 1932-33 рр.” за якісно-кількісними показниками. Жодні фактори, які не мають прямого відношення до суспільної значущості розповсюджених матеріалів, не будуть впливати на рішення конкурсної комісії.
    
    6. Переможці конкурсу отримають грошові премії:
    
    
    1 перша премія – 3000 грн.
    
    1 друга премія – 1500 грн.
    
    1 третя премія – 1000 грн.
    
    7.Номінації конкурсу:
    
    * публікації з теми "Голодомор 1932-1933 рр. в Україні" в періодичній пресі;
    * теле та відео продукція (фільми художні, документальні, передачі, ролики тощо) з даної тематики;
    * радіопередачі, присвячені темі Голодомору 1932-1933 рр.в Україні;
    * публікації на Інтернет-сайтах та спеціалізовані інтернет-сторінки (розділ).
    
    За рекомендаціями Конкурсної комісії будуть встановлені спеціальні призи.
    
    ЗМІ, які найбільш активно висвітлювали тему Голодомору у вказаний періо будуть заохочені спеціальними призами.
    
    Всі матеріали, будь ласка, надсилайте за адресою:
    04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, 22-А.
    Міжнародний фонд „Україна 3000”
    
    Тел. для довідок: (044)-467-67-80
    Контактна особа – Олеся Стасюк.
    E-mail: holodomor@ukraine3000.org.ua
    
    Велике прохання до учасників!
    
    1) Будь ласка, надсилайте матеріали не в останній момент, а одразу ж після їх виходу. Гарантуємо, що вони не загубляться і будуть всі враховані під час підведення підсумків.
    
    2) Друковані матеріали та фотоілюстрації розглядаються тільки в „паперовому” вигляді, якщо вони не розміщені на офіційному веб-сайті видання. Вітаються електронні варіанти статей та фотографій, АЛЕ тільки в якості додатків до „паперових копій”.
    Реєстрація триває до: 10-12-2007
    Джерело : Міжнародний фонд „Україна 3000”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю