Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні у Страсбурзі говоритимуть про Україну.

12 липня, 2007 р.

    Парламент Європейського союзу обговорить сьогодні доповідь по Україні депутата Михала Томаша Камінські. У документі містяться рекомендації Єврокомісії щодо переговорів з Києвом про укладання нової посиленої угоди.
    
    На думку експертів, значних змін під час дискусії до документу внесено не буде. Адже його уже було узгоджено під час засідання комітету з закордонних справ Європарламенту. За словами голови групи парламентської співпраці Україна-ЄС Адріана Северіна, у доповіді євродепутати зазначають, що в Україні бракує сильної парламентської демократії. “Я мушу зауважити, що в цьому документі ми дуже наголошуємо на необхідності запровадження кращого механізму важелів та противаг,” – сказав Северін.
    
    За твердженням депутата, він і його колеги дуже занепокоєні тим, що, відповідно до української конституції, парламент може протягом тривалого часу бути недієздатним. “Якщо це є правильне трактування Основного Закону, яке надають українські можновладці, значить з конституцією в Україні великі проблеми. Для демократій неприйнятно залишатися без дієздатного парламенту”, - говорить Северін. Саме тому, на його думку, потрібно створити кращі конституційні межі для держави.
    Джерело: http://www.obozrevatel.com.ua/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати