Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадянська Асамблея України організовує всеукраїнський форум ”Політична криза: позиції громадянського суспільства”.

13 липня, 2007 р.

    В рамках діяльності Громадянської Асамблеї України (ГАУ) планується організація та проведення спеціального всеукраїнського форуму: Громадянська Асамблея України "Політична криза: позиції громадянського суспільства", що відбудеться 24 липня в Українському Домі.
    
    На Форумі будуть вироблені й прийняті підсумкові документи, що зафіксують позицію громадянського суспільства щодо причин виникнення політико-правової кризи, оголосять дороговкази для чинних політиків і політичних сил стосовно бажаного для суспільства виходу із кризи, а також – перелік вимог громадян до проведення виборчого процесу в умовах дострокових парламентських виборів. На заключне пленарне засідання Громадянської асамблеї України будуть запрошені Голова держави та лідери основних політичних сил. Планується відкрита дискусія.
    
    Докладну інформацію про ГАУ Ви можете отримати на веб-сайті - http://maidan.org.ua/wiki/index.php/GAU , там також ознайомитися із складом Оргкомітету, до якого входять 32 представники НУО.
    
    Генеральним інформаційним спонсором є агенція УНІАН. Інформаційну підтримку надають ICTV, 5 канал, сайт "Майдан", Портал "Громадський простір".
    
    Діяльність Громадянської Асамблеї України здійснюється за організаційної та фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
    
    Джерело : Громадянська Асамблея України


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій