Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У столичних школах встановлять камери спостереження.

13 липня, 2007 р.

    У столичних школах встановлять камери спостереження та посилять заходи охорони приміщень та прилеглих територій. Таке рішення прийняли учасники колегії з питань профілактики злочинності та проявів насильства серед учнівської молоді, безпритульності і бездоглядності дітей. Про це заявив заступник голови КМДА Віталій Журавський, повідомляє прес-служба КМДА.
    
    "Ми провели спільну колегію з Головним управлінням освіти і науки, Головним управлінням у справах дітей та молоді та відділом кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Давно вже назріла необхідність посилити охорону закладів освіти. Крім того, ми вирішили проводити лекції та бесіди на правову тематику в школах з залученням працівників органів внутрішніх справ", - сказав Віталій Журавський.
    
    Він зауважив, що знати свої права та основні закони необхідно кожній людині. Для формування правового суспільства та запобігання злочинності серед молоді в київських школах постійно будуть проводитися семінари з роз’яснення чинного законодавства України.
    Джерело:http://www.obozrevatel.com.ua/


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю