Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Калашников пригрозив журналістам - «мерзотникам» відповідальністю.

13 липня, 2007 р.

    Народний депутат 5-го скликання від Партії регіонів Олег Калашников вкотре відкидає звинувачування у побитті журналістів. Про це він заявив у четвер в ефірі «5 каналу».
    
    «Олег Калашников нікого не бив і його не били. Він взагалі нікого не торкався. Я робив зауваження», - сказав він.
    
    «Не треба мені докоряти тим, чого я не робив. І не треба мене ображати, користуючись своєю вседозволеністю. Маючи сьогодні на руках офіційне рішення органів правоохоронних, я залишаю за собою право кожному з тих, як кажуть, мерзотників, які пишаючись собою, майже рік знущалися над людиною, саме над громадянином Олегом Калашниковим, порушуючи права людини, буде нести відповідальність, але виключно на підставі законів і Конституції України. Це не є погроза, це є моя позиція», - сказав Калашников.
    
    Водночас «солдат партії», як назвав себе Калашніков, заявив, що має честь, щоб не судитися з журналісткою Маргаритою Ситник.
    
    «Я маю честь, щоб не судитися з цією дівчиною, яку, на жаль, я для себе не можу враховувати як журналістку. Вона ... до інших, може ... фахових професій відноситься, але ж не до цієї поважної професії», - сказав Калашников.
    
    Нагадаємо, що інцидент між Олегом Калашниковим і журналістами телеканалу СТБ стався рік тому, 12 липня 2006 року, перед будинком парламенту. За словами Маргарити Ситник та оператора Володимира Новосада, під час зйомок у наметовому містечку Партії регіонів Олег Калашников і його помічники силоміць відібрали відзняту відеокасету.
    джерело: proua.com


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю