Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Створено організацію “Соціальна допомога” .

17 липня, 2007 р.

    Нова громадська організація "Соціальна допомога", яку було представлено у Києві, поліпшуватиме умови життя київських інвалідів. Уже формуються потрібні для повноцінної праці структури організації.
    
    І як заявляє голова її наглядової ради Петро Таланчук, "є певні напрацювання на багато років вперед".
    
    Екс-міністр освіти, голова наглядової ради новоствореної Всеукраїнської благодійної організації “Соціальна допомога”, директор відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” Петро Таланчук переконаний, що “держава сильна активністю своїх громадян”. На його думку, для того, щоб Україна стала соціальною, потрібно переймати досвід європейських країн, які вже досягли успіху в цьому. “Було б добре, якби громадські організації об’єднали свої зусилля для розв’язання цілої низки соціальних проблем”,? заявив Петро Таланчук. За його словами, нині тільки формуються структури організації, але “є певні напрацювання на багато років наперед”.
    
    Метою доброчинного об’єднання “Соціальна допомога”, як говорять її засновники, є створення належних умов життя для інвалідів, адже такі люди потерпають не тільки від побутових незручностей, а нерідко й від “байдужого чи навіть ворожого ставлення” оточення. “Усі соціальні проекти мають розвиватися з випередженням розвитку економіки”,? зазначив “Хрещатику” Петро Таланчук. Він переконаний, з допомогою нової фундації в Україні буде відкрито дуже багато геніїв. На підтвердження своїх слів Петро Таланчук навів приклад великого київського князя Ярослава Мудрого, який попри свої фізичні вади, досяг значних успіхів у державотворенні й вивів свою країну на високий рівень культурного та економічного розвитку. Голова Одеського благодійного фонду реабілітації дітей з особливими потребами “Майбутнє”, член правління “Соціальної допомоги” Борис Литвак зауважив “Хрещатику”, що паралельно з лікуванням у реабілітаційних центрах потрібно створювати умови для навчання, а також у подальшому працевлаштовувати інвалідів.
    
    За даними міністра праці та соціальної політики Михайла Папієва, на сьогодні в Україні є 2,7 млн інвалідів, з яких мають роботу близько 300 тис. Міністр заявив, що люди з особливими потребами повинні працювати на “адаптованих для них робочих місцях і отримувати гідну заробітну плату”.
    
    Представники нової організації оголосили, що 25 липня 2007 року відбудеться доброчинний телемарафон зі збору коштів для організації виробництв з робочими місцями для інвалідів.
    
    Науковий керівник фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна позитивно оцінює створення таких організацій, як “Соціальна допомога”. Зокрема, в інтерв’ю “Хрещатику” вона зазначила: “Дуже важливо, щоб у цих проектах брали участь спеціалісти, які мають досвід роботи з дітьми”. Ірина Бекешкіна також додала: головне, щоб такі акції не перетворювалися на чийсь піар.
    
    Джерело:“Хрещатик”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю