Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Найкращий польський досвід - діячам українського громадянського суспільства!

18 липня, 2007 р.

    Асоціація „Школа лідерів” (Варшава) у партнерстві з громадською організацією „Європейський діалог” (Львів) продовжує діяльність у сфері передачі найкращого польського досвіду діячам українського громадянського суспільства. В цьому році завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Республіки Польща, в рамках програми „Польська допомога у 2007 році” буде реалізована друга Школа лідерів для українців.
    
    II УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
    25-31 серпня 2007
    (Польща),
    
    а також
    
    ФОРУМ ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
    19-20 жовтня 2007
    (Україна)
    
    
    Досвід першої Української школи лідерів громадських організацій в 2006 році переконав нас та Міністерство закордонних справ Польщі у правильності та необхідності передачі польського досвіду побудови громадянського суспільства нашим найближчим сусідам. Передача такого досвіду у вигляді Школи для лідерів, протягом якої використовуються активні та неформальні методи навчання, є ефективною і цікавою.
    
    Учасники та учасниці покинули Польщу з масою емоцій, з багажем корисної інформації, а також різними ідеями та планами для подальшої діяльності. Учасники продемонстрували свої лідерські вміння та навички роботи в екстремальних умовах при реалізації фінального проекту. Для знайомства з досвідом учасників школи 2007 року запрошуємо завітати на створену самими лідерами сторінку в Інтернеті – www.lider.pp.net.ua
    
    Для участі у проекті другої Школи лідерів у цьому році будуть запрошені активні, досвідчені діячі українських громадських організацій, відомі у своїх локальних середовищах, визнані лідери місцевих громад, які самостійно реалізують проекти та їх діяльність має реальний вплив на якість та обсяг реалізованої діяльності. Перевага буде надана активістам з малих місцевостей, особливо з областей, де інфраструктура громадських організацій потребує розвитку.
    
    Програма Школи буде складатися з практичних занять, лекцій та навчальних візитів до успішних громадських організацій Варшави.
    
    Протягом 7 днів учасники та учасниці Школи матимуть можливість за допомогою активних методів навчання ознайомитися з інноваційними методами проведення громадської діяльності у Польщі, сформувати свою власну модель лідерства, навчитися залучати мешканців у розбудову місцевої громади з метою вирішення локальних проблем, навчитися ефективно управляти громадською організацією, а також створювати коаліції та федерації для відстоювання інтересів третього сектору в більш широкому значенні.
    
    Така Школа - це також ідеальна можливість для обміну поглядами, думками та досвідом громадської діяльності між активними діячами українського третього сектору. Без сумніву реалізація II Української школи лідерів стане причетною до створення нових ідей у сфері поглиблення співпраці між громадськими організаціями, що призведе до покращення функціонування громадянського суспільства в Україні.
    
    Важливим моментом цього проекту є забезпечення майбутньої спільної діяльності громадських активістів у побудові сильного третього сектору в Україні. З думкою про це, Асоціація „Школа лідерів” включила в проект додатковий елемент програми –Форум лідерів громадських організацій. Цей Форум – це робоча зустріч найкращих випускників двох Шкіл лідерів громадських організацій (2006, 2007), випускників, які насправді є небайдужими до розбудови громадянського суспільства в Україні і які ефективно діють у своєму локальному середовищі. Форум лідерів відбудеться в Україні в середині жовтня і буде присвячений участі лідерів громадських організацій у розбудові сильного громадянського суспільства в Україні. Одним з головних навчальних моментів Форуму буде розгляд учасниками етичних принципів власної діяльності у третьому секторі, а також спільна праця над Етичною картою лідера громадянського суспільства.
    
    Проект реалізується у співпраці з українською громадською організацією „Європейський діалог” (www.dialog.lviv.ua), на її сайті можна дізнатися більше про програму школи, про спосіб відбору учасників для участі у програмі та надіслати заявку. Конкурс триватиме до 6 серпня 2007 року. Реалізація проекту є можливою завдяки програмі польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща на 2007 рік.
    
    Додаткова інформація:
    
    український координатор проекту
    Олена Шинаровська,
    ГО „Європейський діалог”
    olena@dialog.lviv.ua
    
    Джерело : Сторінка проекту


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю