Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Круглий стіл на тему кращих практик багатогалузевих підходів до профілактики

18 липня, 2007 р.

    ВІЛ/СНІД серед молоді та формування навичок здорового способу життя у Львові
    Київ, 17 липня 2007 р.
    17 липня 2007 року з 12.00 до 13.30 у приміщенні Львівського прес-клубу реформ (площа Шашкевича,1) за ініціативою проекту Європейського Союзу „Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України” відбудеться засідання на тему: Кращі практики багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді та формування навичок здорового способу життя.
    Мета засідання полягає в обговоренні досвіду та міжнародної практики надання послуг задля профілактики ВІЛ/СНІД та формування навичок здорового способу життя серед молоді та вдосконаленні навичок партнерів проекту та представників пілотного проекту у Львівській області у співпраці зі ЗМІ. Проект ЄС організував візит команди українських експертів до відповідних закладів м. Гамбурга в Німеччині з 29 травня до 5 червня 2007 року. Експерти підготують рекомендації для послуг в Україні, ґрунтуючись на досвіді, отриманому від навчальної поїздки.
    До участі в засіданні запрошені представники обласної Координаційної ради з протидії ВІЛ-інфекції/СНІД, управління освіти і науки Львівської ОДА, управління охорони здоров'я Львівської ОДА, соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, служби у справах неповнолітніх, фахівці обласного СНІД Центру, Центру здоров'я та Центру планування сім'ї, представники недержавних організацій Львівської та Івано-Франківської областей, а також засоби масової інформації.
    Учасникам запропоновано обговорити співпрацю між представниками державних органів, громадських організацій та сервісних служб щодо профілактики ВІЛ/СНІД та формування навичок здорового способу життя серед молоді у регіоні, визначити досягнення та існуючі проблеми, щоб знайти можливі шляхи їх вирішення задля вдосконалення міжсекторальних підходів та координації дій.
    Впровадження в Україні проекту було розпочато у квітні 2005 року. В рамках вказаного проекту запланована допомога Уряду України у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІД шляхом вдосконалення навчальних заходів з профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України через мобілізацію зусиль та сприяння співпраці зацікавлених сторін в рамках «Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки».
    В основному, діяльність проекту зосереджена на укріпленні інституційних основ та потенціалу постачальників послуг у сфері освіти з основ здоров’я та соціальних послуг шляхом багатосекторального стратегічного планування та управління з метою ефективної пропаганди здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді.
    Контактна особа: Олена Шиян, регіональний координатор проекту ЄС (+38 0322 72 36 08)


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю