Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Залучення дітей до жебрацтва може стати кримінальним покаранням.

20 липня, 2007 р.

    Міністерство внутрішніх справ України ініціює внесення змін у Кримінальний кодекс у частині встановлення кримінальної відповідальності за залучення дітей до жебрацтва. Про це на прес-конференції в п'ятницю, 20 липня, повідомив начальник департаменту кримінальної міліції по справах неповнолітніх Анатолій Бахчиванжи, інформує УНИАН.
    
     За його словами, зараз передбачена відповідальність тільки у вигляді адміністративного штрафу, тоді як МВС пропонує встановити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до восьми років.
    
     Бахчиванжи повідомив, що з початку року були затримані 38 тисяч дітей, які жебракували, з них 7 тисяч 200 - за здійснення злочинів і 9 тисяч - за бродяжництво. При цьому, за його словами, це діти не тільки з України, а також з Наддністрянщини й Білорусії.
    
     Крім того, він відзначив, що з початку року до адміністративної відповідальності були притягнуті 20 тисяч батьків за неналежне виконання своїх батьківських обов'язків. Попередження винесене двом тисячам батьків.
    
     Правоохоронні органи склали 13 тисяч 300 протоколів за результатами здійснення насильства в родині. У суд, відзначив Бахчиванжи, передані 2 тисячі матеріалів про позбавлення батьківських прав. Крім того, на обліку зараз перебувають 5 тисяч дітей з неблагополучних родин.
     Джерело:http://www.newsukraіne.com.ua/


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю