Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Велике серце маленького життя.

23 липня, 2007 р.

    В липні 2007 року стартував ІІ-й етап проекту „Велике серце маленького життя” - комплексна Програма соціальної адаптації підлітків-вихованців дитячих будинків на 2007 навчальний рік.
    
    Програму представили ініціатори благодійного проекту - керівники ГК „ФОКСТРОТ”, УПЦ та Благодійного фонду „Крона” групи комапній НІКО, а також партнери - Міністерство освіти та науки України, Міністерство у справах сімї, молоді та спорту України. У співпраці держави, церкви та бізнесу народилася нова форма допомоги 16-17 річним вихованцям сиротинців у повноцінній інтеграції у соціальне життя.
    
    - Щорічно в інтернатах завершують навчання близько 1,5 тисячі дітей-сиріт, з них 20% випускників не можуть влаштуватися на роботу або продовжити навчання, 20% притягуються до кримінальної відповідальності, - під час прес-конференції наводила офіційну статистику голова правління Благодійного фонду „Крона” Олена Мацібох. – За цифрами стоять реальні долі дітей, розчарування, нездійсненні мрії, а за ними – нігілізм, зневіра, агресія.
    
    Ініціатори соціального проекту вирішили, що виходом із ситуації є створення служби соціального супроводу дітей-сиріт на порозі дорослого життя. Для цього ними було започатковано комплексну Програму адаптації сиріт. 1 серпня починається поширення інформації про програму в мережі шкіл та закладів для дітей-сиріт, проведення творчого анкетування серед підлітків 16-17 років, які виховуються у дитячих будинках України.
    
    - Цим проектом ми створимо прецедент виходу із замкнутого кола, доповнивши підтримку держави психологічною допомогою фахівців у плануванні свого життя, медичним страхуванням, юридичною підтримкою та правозахистом молоді, - пояснив ініціативу створення Програми голова Ради засновників ГК „ФОКСТРОТ” Георгій Дігам. – І основним акцентом програми буде формування комунікаційних навичок, готовності брати на себе відповідальність за своє майбутнє й долати труднощі на шляху їх реалізації.
    
    Джерело : NEWSMAKER


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю