Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Велике серце маленького життя.

23 липня, 2007 р.

    В липні 2007 року стартував ІІ-й етап проекту „Велике серце маленького життя” - комплексна Програма соціальної адаптації підлітків-вихованців дитячих будинків на 2007 навчальний рік.
    
    Програму представили ініціатори благодійного проекту - керівники ГК „ФОКСТРОТ”, УПЦ та Благодійного фонду „Крона” групи комапній НІКО, а також партнери - Міністерство освіти та науки України, Міністерство у справах сімї, молоді та спорту України. У співпраці держави, церкви та бізнесу народилася нова форма допомоги 16-17 річним вихованцям сиротинців у повноцінній інтеграції у соціальне життя.
    
    - Щорічно в інтернатах завершують навчання близько 1,5 тисячі дітей-сиріт, з них 20% випускників не можуть влаштуватися на роботу або продовжити навчання, 20% притягуються до кримінальної відповідальності, - під час прес-конференції наводила офіційну статистику голова правління Благодійного фонду „Крона” Олена Мацібох. – За цифрами стоять реальні долі дітей, розчарування, нездійсненні мрії, а за ними – нігілізм, зневіра, агресія.
    
    Ініціатори соціального проекту вирішили, що виходом із ситуації є створення служби соціального супроводу дітей-сиріт на порозі дорослого життя. Для цього ними було започатковано комплексну Програму адаптації сиріт. 1 серпня починається поширення інформації про програму в мережі шкіл та закладів для дітей-сиріт, проведення творчого анкетування серед підлітків 16-17 років, які виховуються у дитячих будинках України.
    
    - Цим проектом ми створимо прецедент виходу із замкнутого кола, доповнивши підтримку держави психологічною допомогою фахівців у плануванні свого життя, медичним страхуванням, юридичною підтримкою та правозахистом молоді, - пояснив ініціативу створення Програми голова Ради засновників ГК „ФОКСТРОТ” Георгій Дігам. – І основним акцентом програми буде формування комунікаційних навичок, готовності брати на себе відповідальність за своє майбутнє й долати труднощі на шляху їх реалізації.
    
    Джерело : NEWSMAKER


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю