Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українці менше скаржаться до Євросуду.

23 липня, 2007 р.

    Протягом першого півріччя 2007 року кількість українців, що направили скарги до Європейського суду з прав людини, зменшилася у порівнянні з аналогічним періодом 2006 року утричі.
    
    Так якщо у 2006 році проти України було подано 3906 заяв про порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, то за перше півріччя 2007 року - 1300 заяв.
    
    Загалом, повідомив Міністр юстиції, станом на липень 2007 року за загальною кількістю заяв, поданих до Європейського суду з прав людини, Україна перемістилася у порівнянні з першим півріччям 2006 року з третього на четверте місце. (На першому місці - Росія, на другому – Румунія, на третьому місці - Туреччина.)
    
    Удвічі зменшилася також кількість заяв проти України, взятих Європейським судом з прав людини до розгляду. Якщо у першому півріччі 2006 року Євросуд визнав прийнятними та взяв до розгляду 117 справ, то у 2007 році - 54 справи за заявами проти України.
    
    Частіше за все українці скаржаться на тривале виконання або невиконання в Україні рішень національних судів; порушення права на мирне володіння своїм майном; порушення права на ефективний засіб юридичного захисту; тривале провадження в національному суді; заборона катувань.
    
    джерело: прес-служба Міністерства юстиції


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю