Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українці менше скаржаться до Євросуду.

23 липня, 2007 р.

    Протягом першого півріччя 2007 року кількість українців, що направили скарги до Європейського суду з прав людини, зменшилася у порівнянні з аналогічним періодом 2006 року утричі.
    
    Так якщо у 2006 році проти України було подано 3906 заяв про порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, то за перше півріччя 2007 року - 1300 заяв.
    
    Загалом, повідомив Міністр юстиції, станом на липень 2007 року за загальною кількістю заяв, поданих до Європейського суду з прав людини, Україна перемістилася у порівнянні з першим півріччям 2006 року з третього на четверте місце. (На першому місці - Росія, на другому – Румунія, на третьому місці - Туреччина.)
    
    Удвічі зменшилася також кількість заяв проти України, взятих Європейським судом з прав людини до розгляду. Якщо у першому півріччі 2006 року Євросуд визнав прийнятними та взяв до розгляду 117 справ, то у 2007 році - 54 справи за заявами проти України.
    
    Частіше за все українці скаржаться на тривале виконання або невиконання в Україні рішень національних судів; порушення права на мирне володіння своїм майном; порушення права на ефективний засіб юридичного захисту; тривале провадження в національному суді; заборона катувань.
    
    джерело: прес-служба Міністерства юстиції


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю