Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Львівських журналістів навчать оминати небезпечні моменти під час передвиборчої кампанії.

31 липня, 2007 р.

    2 серпня журналістів львівських та районних ЗМІ вчитимуть оминати небезпечні моменти під час передвиборчої кампанії. Цій проблемі буде присвячений семінар для журналістів «Правові аспекти передвиборної агітації в ході проведення позачергових виборів до Верховної Ради України».
    
    Семінар організовує Асоціація медіа-юристів Львівщини, Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України, Обласне представництво Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.
    
    Під час семінару розглядатимуть правила передвиборної агітації з використанням засобів масової інформації, вимоги до змісту політичної реклами, особливості відповідальності журналістів та ЗМІ під час виборчого процесу та інші проблемні моменти виборчого законодавства.
    
    Семінар проходитиме у рамках спільного проекту Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України та Асоціації медіа-юристів Львівщини «Центр правової допомоги журналістам та ЗМІ під час позачергових виборів до Верховної Ради України». Також у рамках цього проекту у серпні запрацює «гаряча лінія» для ЗМІ з питань виборчого законодавства.
    
    «Зміни до закону про вибори народних депутатів внесли у червні цього року, тому більшість журналістів цих поправок не знають. Наш семінар покликаний показати саме проблемні моменти у законодавстві, з якими журналістам самостійно розібратися буде складно», - розповів голова Асоціації медіа-юристів Львівщини Юрій Ничка.
    
    Семінар розпочнеться у четвер, 2 серпня об 11 годині у приміщенні Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України за адресою: м. Львів, вул. С. Крушельницької, 5/3.
    До участі у семінарі запрошують журналістів львівських та районних ЗМІ.
    
    За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 261-02-26,
    8095-3175542
    
    
    
    Джерело: Асоціація медіа-юристів Львівщини


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю